Dr. Dre daje nadzieję na wypuszczenie "Detoxu"!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-10 21:15 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

"Detox" to album owiany legendą, który, tak jak zarzekał się Dre, miał nie ujrzeć nigdy światła dziennego. Teraz jednak temat ożywił się na nowo za sprawą tweetów Chrisa Haynesa, który potwierdza, że ukazanie się legendarnego materiału jest możliwe.

"Pracuję nad paroma kawałkami w tej chwili. Zobaczymy co z tego wyjdzie" - to usłyszał Haynes od Dre, podczas wizyty na treningu drużyny Golden State Warriors, gdy zapytał się go, czy "Detox" to sprawa ostatecznie zamknięta. Miejmy nadzieję, że nie są to tylko puste słowa, i że będzie nam dane usłyszeć jakiś materiał od legendy Compton.

Saga dotycząca "Detoxu" trwa od 2002 roku, kiedy pojawiły się pierwsze zapowiedzi. Niestety premiera była przekładana w nieskończoność, dopóki w 2015, Dre oświadczył, że jego projekt nigdy nie ujrzy światła dziennego, mimo tego, że nagrał około 30 kawałków . Przedstawionym powodem był brak weny oraz zwyczajny brak wyczucia nagranego materiału. Tuż po tym oświadczeniu, w związku z premierą filmu "Straight Outta Compton", ukazał się album "Compton: Soundtrack by Dr. Dre", który spotkał się z ciepłym przyjęciem. W poprzednim roku, w programie HBO "The Defiant Ones", tylko potwierdził swoje słowa z 2015 roku i zarzekał się, że nigdy nie wróci do tego projektu. 

Przypomnijmy, że ostatnio wspominaliśmy 25-lecie "The Chronic" wyjątkową interkontynentalną rozmową z Colinem Wolfem, który był przy tym kultowym albumie prawą ręką Dre, odpowiadając za sekcje basu (które przecież w głównej mierze niosły ten krążek), perkusje, klawisze oraz podsuwając kierunek, w którym poszedł debiut Andre Younga!

Wywiad obejrzycie poniżej, do czego serdecznie zachęcamy:

Tagi: 

ShadyDeal
Styl się na tyle zmienił, że Detox byłby fajną podróżą w przeszłość. Kush, I Need a Doctor to były dobre numery, a i topless z Nasem byłby hitem na singla.
Komsi
Patrząc na inne materiały od Dre Detox pewnie i za 10 lat brzmiałby nowocześnie i świeżo.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>