Borixon: "Raperzy sami stworzyli Young Multiego i Czuuxa" (tylko u nas)

Głośno ostatnio o Youtuberach próbujących swoich sił w rapie - branża toczy wokół nich sporo dyskusji, a zdania są bardzo podzielone. Do tematu odniósł się także Borixon w naszym najnowszym wywiadzie...

Borixon: "Raperzy sami stworzyli Young Multiego i Czuuxa" (Popkiller.pl)

"Jest teraz takie zjawisko na scenie, że cisną wszyscy na tych pseudo raperów, tak ich niektórzy nazywają. Mówię tutaj o tych Youtuberach  Ale słuchajcie, jak nikt o nich nie mówił, przecież oni wydawali wcześniej też jakieś rapowe rzeczy,. Rok, dwa, trzy lata temu coś już tam było, nikt o tym nie mówił. Wy, branża i raperzy sami wykreowaliście tych raperów mówiąc o nich. Jakbyście mieli ich w dupie, powiedzmy jakiegoś Czuuxa czy innych, to w ogóle nikt by nie mówił o Czuuxie" - zwraca się Borixon do kolegów ze sceny rapowej.

BRX dodaje również: "Każdy kombinuje jak chce. Ja tak samo chcę zrobić różne rzeczy w rapie, a nawet w muzyce w ogóle – można powiedzieć, że Gang Albanii był czymś takim, aby zarobić pieniądze. To są młodzi, utalentowani biznesmeni, którzy rozkminili sobie jak zarabiać na tym pieniądze. Wiadomo, też im nie można powiedzieć, że "Wy nie jesteście raperami, tylko my jesteśmy raperami, a wy jesteście nikim, bo chcecie tylko hajs" bo też są raperami w jakimś stopniu"

Wypowiedź pochodzi z drugiej części naszego wywiadu z Borixonem, którą opublikowaliśmy wczoraj. A w niej... Czy bardziej NBL pomogło ReTo czy ReTo NBLowi? Czego spodziewać się po "Mołotowie" i kogo BRX zaprosił na swój najnowszy album? Jak zapatruje się aktualnie na hip-hopowe beefy? Jak Borixon wspomina czasy RRX - czy był to najbardziej szalony okres w jego karierze? Co uważa o karierach politycznych Liroya (rozpoczętej) oraz Popka (planowanej)? Co szykuje na 2018 rok wytwórnia New Bad Label?

Borixon wywiad cz.2: czasy RRX, "Mołotow", Liroy i Popek w polityce, ReTo, NBL (Popkiller.pl)

Tutaj natomiast część pierwsza opublikowana w ubiegłym tygodniu:

Borixon - wywiad cz.1: życie po Gangu Albanii, "Koktajl", "Papierosy" ReTo, Belmondo (Popkiller)

Kristoff-f
Chyba bardziej chodzi o to że odbiorcami dzisiejszej muzyki są ludzie oglądający Youtube'a, a nie tak jak kiedyś- 30Ton czy jakąś Vivę. Raperzy mogliby sobie nie mówić o Youtuberach, a okazałoby się że to właśnie youtuberzy mają większą rzeszę odbiorców od nich... Czasy się zmieniają. A Borixon... no cóż...
...........
To były czasy Wtedy
kustosz rapu
Prawda jest taka, że dla youtubera ze sporą ilością widzów "hip hop" to idealny gatunek to nabijania hajsu i widzów. Nie musisz mieć zajebistego głosu, czy grać na instrumentach - wystarczy żeby był szum wokół ciebie. Tym bardziej, że rap jest dzisiejszym rockiem; w tym sensie, że słucha go od groma młodych ludzi i jest wyjątkowo popularny. Popatrzcie nawet na zagraniczne "gwiazdeczki" - ich filmy ogląda 5-8 mln (z wyjątkiem jakiś dram) widzów ale za to teledysk do kawałka potrafi nabić nawet +100 mln (Rice Gum albo Jake Paul chociażby). A to że jest chujowy to już inna sprawa.
Bednar$$$$$
chuja sie zna chuja moze powiedziec za duzo koksu jak na mnie. dziekuje za uwage pozdrawiam
Brake96IWS
O ile Multiego wykreował Popkiler przez to, że wbił się na OLiS to Czuux się pojawił pokątnie jako drugi przykład bo Gimpera zostawili w spokoju chyba tylko dlatego, że nic już więcej nie wydaje (chyba) O Czuuxie wspomniał Szpaku u Yourka i się zrobiło zamieszanie kręcące mu wyniki a to o Multiego chodziło
hehehe
Multi ma 1,5mln subskrypcji na youtubie, SB mafia go wzięła do siebie bo poczuli $$$$$, nagrał z bedoesem, nagra pewnie z solarem i innymi łakami od nich... i hajs się będzie zgadzał.
hehehe
dawniej takich lamusów to się jechało, przecież on jest jak typowy mezo, zapłacisz mu to wyskoczy w srebrnych leginsach w voice of poland czy innym gównie, stracila SB w moich oczach, a ci będzie białas nawijał o street credit. hajs hajs hajs tylko.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>