Paluch, Gural i Rymcerze podbijają OLiS!

dodano: 2017-12-07 12:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Ostatni piątek listopada był naprawdę mocnym dniem dla hip-hopowych premier. Widać to także w notowaniu OLiS - spośród 4 pierwszych pozycji aż 3 zajęli raperzy, za to w siódemce załapał się jeszcze 4 hip-hopowy krążek!

Zgodnie z oczekiwaniami po pełną pulę wjechał Paluch ze swoją "Złotą Owcą" - na naszych łamach za to już niebawem obszerny wywiad z Paluchem przeprowadzony w cyklu Spot-Talk. Na najniższy stopień podium załapał się donGURALesko z "Domem Otwartych Drzwi", za to tuż za nim sensacyjnie wskoczyli Rymcerze, których "Nie zmarnuj swojego życia" jest legalnym debiutem, wspartym m.in. featuringiem Sonny'ego z multiplatynowej amerykańskiej formacji P.O.D.

Na 7 miejscu uplasował się Otsochodzi z "Nowym Kolorem" a w całym notowaniu znajdziemy jeszcze kilka rapowych albumów - 22 miejsce to Kafar Dix37, na 27 siłą rozpędu wróciło "Magnum Ignotum" Gurala, 28 zajął Taco Hemingway, 34 - Sarius, 35 - GrubSon, 39 - Quebonafide, 44- ReTo, a 47 - Arczi Szajka i Bonus RPK. Tak więc aż 1/4 notowania przejęta została przez hip-hop - gratulujemy!

Na wszystkie z listopadowych premier głosować możecie w naszym plebiscycie na płytę miesiąca:

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>