VNM komentuje spadek odsłon przy "Halflajf" - tylko u nas

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-06 13:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

W najnowszym singlu "Tresz tok" VNM wspomina, że po przejściu 'na swoje' z ostatnim albumem spadły mu youtube'owe liczby odsłon, jednak poza tym wszystko jest u niego bez zmian. Postanowiliśmy dopytać o ów spadek i o to, czy weszło mu to na ambicję sprawiło, że przy zapowiadanym teraz "Trailblazer EP" pracował ze zdwojoną mocą...

"Jak przenosisz się z kanału, który ma 1 500 000 subskrybentów na kanał, który ma 30 000 subskrybentów to wiadomo, że tych wyświetleń będzie mniej. Tylko że tak jak w tym numerze masz nawinięte - niedosłownie - nie chodzi zawsze o wyświetlenia, bo hajs się nie zmienił od roku, czy dwóch lat czy od trzech. Ale wiadomo - ktoś może pomyśleć, że mniej wyświetleń to zgubił hype czy coś" - tłumaczy V w naszym najnowszym wywiadzie.

"Tak naprawdę jak zaczynasz budować coś swojego to zawsze będzie ciężko. Pamiętam jak kiedyś z Mesem gadałem ile płyt na początku sprzedał w Alkopoligamii, a to były zajebiste płyty, to ja się złapałem za głowę. Jaram się, że robię coś swojego, jaram się, że ludzie nadal są ze mną, bo jak robiliśmy preorder 'Halflajf' to sprzedaliśmy najwięcej preorderów ze wszystkich płyt, w Empikach potem trochę mniej" - dodaje VNM.

Poniżej obejrzycie cały wywiad z VNM'em, z którym spotkaliśmy się w klasycznym składzie na rozmowie połączonej z transmisją na żywo i odpowiedziami na pytania fanów. Wątek spadku odsłon pojawia się w 2:10.

***

Najlepsza polska płyta miesiąca (listopad) - głosowanie

wujokrzysio

wyświetenia spadły bo ta płyta była słaba po prostu

Brake96IWS
I jak Tresz Tok jest najlepszym kawałkiem z nowej to będzie tak samo po wyprzedaniu pre-orderów (sam kawałek dobry ale nie maxymalny). Wgl Venom chyba zapomniał spolszczyć, jak zawsze "Trejlblejzer" czy nie tak powinna nazwa brzmieć hehe ? A gadał coś o przesterach i innych spadkach jakościowych dźwięku, jak on chce tego to niech sobie z eLhuaną pogada najpierw potem z KPSNem ewentualnie jak takie parcie na newschool to coś może też i Lenzy się wypowiedzieć sowicie.
Em Matteo
Nie chcę hejtowac. Ale ta płyta jest słaba. Mam ja w swojej kolekcji. I nawet jej nie wkładam do Playera. Za to de nekst best buja mnie od premiery do dziś. I pierwsza płyta w prosto była po prostu rozku*wiskiem. Tęsknię za takim rapem panie Tomku. Nie raz szukam w nowych płytach trochę oldschoolu. Biernie. Dlatego we mnie może nie tyle że straciłeś fana. Bo dalej jestem za te kilka lat w podziemiu za płyty z boxim ale nie wybiegam za DNB. I to chyba nie tylko moja opinia. Pomyslicie pewnie. Kolejny hejter. Nie chcesz to nie słuchaj. Nie jestem hejterem. Nie jestem anonim. Znajdziesz mnie na fb. Znam się na rapie, i nie powiem że nie słucham VNMa bo słucham Ale do DNB. Mam nadzieję że zrobisz jeszcze kiedyś przynajmniej podobny kawałek. Który zamknie mi pysk. Wierzę

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>