Wiz Khalifa, French Montana i inni w nowej produkcji Netflixa!

kategorie: Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-20 14:15 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Netflix dostarczył nam mnóstwo hitowych produkcji z Narcos czy House Of Cards na czele i jest liderem telewizyjnej rewolucji. Z bardzo dobrym przyjęciem spotkało się również ukazujące początki powstania hip-hopu "The Get Down". Teraz luka, która powstała po anulowaniu serialu Baza Luhrmanna zostanie załatana nowym około hip-hopowym projektem o nazwie "The After Party". Zapowiada się ciekawie, ponieważ oprócz obiecującego opisu fabuły do internetu dostały się informację o ludziach biorących udział w przedsięwzięciu, a wśród nich są Wiz Khalifa, French Montana, KYLE oraz Teyana Taylor.

"The After Party" będzie opowiadać historię dwóch przyjaciół, których największym marzeniem jest zdobycie kontraktu z wielką wytwórnią muzyczną. Problemem jest jednak to, że misja ta musi dojść do skutku przed tym, aż jeden z nich pójdzie na studia, a drugi do wojska. Podczas jednej nocy bohaterowie wyruszą w szaloną podróż, która nakreśli czy uda im się w biznesie muzycznym czy nie. 

Wśród aktorów znaleźć będziemy mogli m.in. wspomnianych wcześniej Wiza Khalifę, Frencha Montanę, Teyanę Taylor, Kyle'a oraz też Blaira Underwooda, Jordana Rocka i Harrisona Holzera. Producentem jest Russell Simmons, natomiast inicjatorem powstania filmu i autorem ogólnego zarysu fabuły był nieżyjący założyciel popularnego WorldStarHipHop.

Zdjęcia do filmu już się zaczęły, a na platformie Netflixa "The After Party" zagości w drugiej połowie 2018 roku.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>