Tau: "Pierwszy koncert i już uzdrowienia, Duch Święty był z nami!"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-16 16:14 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)

Formuła trasy koncertowej Tau zapowiada się dość niestandardowo - ruszające właśnie "ON TOUR" połączone będzie z otwartymi spotkaniami ze słuchaczami, rozmowami na wszelkie tematy oraz wspólnymi modlitwami. Okazuje się, że masę pozytywnej energii przyniósł już otwierający koncert w Przemyślu...

"Pierwszy koncert i już uzdrowienia!
O 16:00 spotkanie otwarte. Pełna sala i 1.5 godziny rozmowy. Po spotkaniu, godzina rozmowy i modlitwy na powietrzu. Następnie koncert 2 godziny (takiego klimatu jeszcze nie było-wow!!!) Po koncercie pół godziny rozmów w holu, a potem... modlitwy o uzdrowienie przed klubem do północy
Mieliśmy uzdrowienie bólu kręgosłupa (całego) Dziewczyna (Ania) siedziała cały koncert z powodu bólu, który ją wyniszczał. Później modliła się z nami 1,5 godziny za wszystkie osoby (na stojąco), z podniesionymi rękami i w jednym miejscu. Mamy na to kilkunastu niezależnych świadków. Chwała Panu!
Mieliśmy też oddania życia Panu Jezusowi, wyrzekanie się przekleństw duchowych, wybaczenia sobie i rodzicom po długich latach i niesamowitą atmosferę ducha. Duch Święty był z nami!
Kto był świadkiem tych modlitw niech potwierdzi w komentarzu (jeśli chce).
Dziękujemy PRZEMYŚL
A symbolem pierwszego dnia niech będzie to zdjęcie. Target koncertowy to od 0 do 100 lat
Zapraszamy na ON TOUR!"

"Tau dziękuję jeszcze raz za wczorajszą modlitwę!! Dzis wstałam jak nowonarodzona, bez żadnego bólu kręgosłupa!!! Chwała Panu, to są CUDA :))) Amen" - napisała w komentarzach wspomniana Ania, a poparł ją Daniel dodając "Potwierdzam uzdrowienie z bólu. Jestem z Anią ponad rok i nigdy nie wstawala bez bólu!!!!! Chwała Bogu, dzięki Tau bede sie modlił za was! Jakbyście potrzebowali pomocnej ręki służę pomocą!"

Przypomnijmy, że wspólną modlitwę z fanami zebranymi w kółku mogliśmy zaobserwować też przy okazji warszawskiego koncertu DMX'a. Poniżej nasz wywiad z Tau przeprowadzony po premierze "ON", natomiast tutaj znajdziecie szczegóły trasy "ON TOUR".

Tau - wywiad cz.1, o: "ON", oświadczeniu o molestowaniu, Kendricku (06.2017, Popkiller.pl)

Tau - wywiad cz.2, o: gospelu Snoop Dogga, 2Pacu, fundacji ON (06.2017, Popkiller.pl)

Tagi: 

DMX
Kurwa człowieku albo ty jestes takim debilem i w to uwierzyłes... albo robisz to dla fejmu i kasy. Bo kurwa nie moge tego czytac a co dopiero to łykac...
Arasz
Można go jechać , że odleciał trochę z religią Ale to nie zmienia faktu że jest zajebiscie dobry i łyka jakiś ulicznych buntowników co ledwo klecą zdania.
wist
Dlaczego warto iść na koncer6 Tau.... Osoby starsze w wieku podeszłym powinne tam zacząć bywać a i troszkę młodszym się przyda. ... Po pierwsze uzdrowienie nie mal pewne a tuż przed koncertem sam Raper z lekarzami, neurologiem ortopedą chirurgami I internistą przyprzy użyciu rezonansu magnetycznego bada swoich gości, bo potem nie być osadzonym o kłamstwa z ileczeniem. Jednym słowem cztery słowa... "Zaproś babcię na koncert" Poprostu Kaszpiroski Nowak,uzdrowiciel... Dobrze że na tacę nie zbiera Ps A tak poważnie to co tu piszecie to bluznietstwa, wykorzystywanie wiary uczuć do wyliczenia kasy. Panie Tau Św. Franciszek co miał oddał innym żył w ubóstwie .... Idź ta drogą a w tedy może uwierzę w te brednie i przestanę je tak nazywać... Wesołego Aleluja na kocertach
Anonim
Chłopak ma poważne problemy ze sobą, nie ma się co śmiać. To że przypisuje lecznicze właściwości jakiemuś cieśli z nazaretu, efektowi bardzo głośnej wpadki, który grasował po bliskim wschodzie 2000 lat temu jest chore. I szkodliwe. Tacy kiedy lekarzowi się uda mowią że to dzięki bogu, a jak coś pójdzie nie tak obwiniają lekarza.
wieprz_graniecki
jesteś bardziej zjebany niż twoja matka... a myślałem że sie nie da
prep
Jakby wymodlił zburzenie pałacu stalina to i tak byście nie uwierzyli.
Kau
Komentarz został usunięty przez moderatora.
Brake96IWS
Boga to Ty nie obrażaj, co do Tau to nwm jest tylko człowiekiem imo, możesz se mieć zdanie jakie chcesz. Sam sceptycznie do tego podchodzę, ale nawet jako ateista to jakieś poszanowanie dla wiary jakieś miałem/mam. Ktoś sobie wieży w Kryshne to niech se wierzy a nie "popierdol słucha się 8 rękiego stwora z jazd po DMT" ktoś wierzy w Greckich Bogów to niech też wierzy a nie " pierdolony lamusie- niedługo przejdziesz tam ze swoimi b ożkami"
Kau
Masz poszanowanie do wiary? Do tej wiary, której przedstawiciele palili ludzi na stosach, jeździli na wschód i rżneli wszystkich innowierców (podobnie jak teraz muzułmańce), do handlu bronią (patrz franciszkanie nie tak dawno temu), do tych co cały czas wpieprzają się w politykę, piorą niedouczonym ludziom łby? Do tej wiary, której lider dał się zabić? Błagam... Kurwa, obudź się ;)
wieprz_graniecki
Komentarz został usunięty przez moderatora.
twojastara
Komentarz został usunięty przez moderatora.
wieprz_graniecki
Komentarz został usunięty przez moderatora.
Brake96IWS
To nie wiara ludzi i jej założenia się tego dopuszczają tylko ludzie, którzy nawet nieumiejętnie nią manipulują do tego stopnia by łamać nawet jej wewnętrzne prawa. Nie twierdzę, że mam szacunek dla krzyżaków i inkwizytorów, czy ks.Biznesmena, ale mam dla "historii i założeń"- które niejako wielkie rzesze ludzi trzymają w ryzach i pomagają w staniu się [lepszym stworzeniem/mniej człowiekiem]. A lider wiary nie to, że dał się zabić tylko się ofiarował, co stanowi alegorię wielu postaw i fragmentów z systemu wartości,intencji, odbioru postawy przez inne jednostki etc. To nie forum na rozwijanie tego :D
messsu
no jebne zaraz

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>