Spinache o szansach na nową płytę Ortega Cartel

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-06-18 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Za tydzień premiera najnowszego albumu Spinache'a pt "Reality", ale w nowym wywiadzie raper pochylił się także nad szansami na kolejny krążek Ortegi Cartel. Czy możemy spodziewać się następcy "Lavoramy"?

"Będzie… taka możliwość (śmiech). Tak naprawdę nie mam pojęcia. Z nimi jest, jak jest – przecież dlatego mnie o to pytasz. Na pewno słyszałeś Silver Gun 2. To właśnie utwór, zapowiadający nowy album.
Nie jest tak, że chłopaki nie robią jakichś tam rzeczy, ale oni zawsze musieli dojść do momentu, w którym decydowali się na wydanie płyty. To zawsze było spontaniczne, anormalne i arynkowe, dlatego miało taki vibe. Stąd ten unikalny klimat, którego nie znajdziesz nigdzie indziej. Decydowała o nim nieprzewidywalność.
Co ci mam więcej powiedzieć – sam czekam." - mówi Spinache w rozmowie z newonce.net.

Dodaje również, że "Lavorama" nadal nie została nadgryziona zębem czasu: "To ciągle aktualny album – i brzmieniowo, i rapowo. Tam naprawdę możesz znaleźć peaki niektórych artystów. Na przykład Rap Mielzky’ego czy to, co daje Reno. To są ponadczasowe rzeczy, więc słuchasz tego tak samo świeżo, jak wtedy. I nie mówię tak tylko dlatego, że mam ogromny sentyment do tej płyty."

Co więc dodać? Czekamy również!

Lavoholics - Nie ma emocji nie ma rapu (official video)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>