Tau "ON" i "OFF" - podwójny album jeszcze w tym miesiącu, mamy tracklistę!

"Przesadziłem, zrobiłem dla Was dwie płyty" - mówi Tau i ujawnia tracklistę dwupłytowego "ON", zdradzając że osoby, które zamówiły preorder na www.bozonrecords.pl/on otrzymają jeszcze trzeci krążek-niespodziankę. Premiera już 26 maja, poniżej tracklista i dotychczasowe single.

Tau - ON prod. Gibbs

Tau - Newsletter

Tau - Last Minute ft. Anatom (prod. soSpecial)

Tau - Jestem z Tobą (prod. soSpecial / Tau)

Tagi: 

blck
I to się nazywa wartościowy raper :)
BBR
Wielki props dla niego za to co robi
prep
Niesamowite! Jeżeli zagęszczenie treści będzie takie jak na singlach to będzie mistrzostwo. Ktokolwiek wcześniej wydał z zaskoczenia 3CD?
pam
wlasnie po signalch samych to bedzie ... bardzo dobre
Dzięki
Warto było zakupić w Preorderze :)
AeroKissByPrince
Tau serio docenia fanów i ma najlepszy przekaz, brawo!
krachu
Widac ze Tau robi muzyke nie dla kasy lecz dla.nas. Naprawde szczery raper, jego muzyka mnie naucza z dnia na dzien
nelsonmandela
Tau najlepszy
polski rap gówno
albo to kau pisze sobie te komentarze albo to jakieś zbiorowe prowo.
MN
Albo istnieją ludzie, którzy go szanują, no nie wiem...
polski rap gówno
nawet tak nie żartuj
Michał Archanioł
Siemasz. Wpadłem, zobaczyłem mega pozytywne komentarze i Ciebie - rodzynka. Nie potrafisz zaakceptować, że są szanowani ludzie, którzy odbierają respekt od słuchaczy ? A do tego w kulturalny, normalny, ludzki sposób ? Akceptujesz już tylko wykrzywioną, wulgarną i bezkompromisową rzeczywistość typu ''polski rap to gówno'' ? Tak dużo w Tobie złości, frustracji, zawiedzenia ? A może samotności ? Mam propozycję: załóż najki, idź na spacer, poznaj koleżankę, zakochaj się. Zmień coś. Bo życie upłynie Ci na hejtowanie w internecie i będziesz kiedyś sobie pluł w brodę, płakał wniebogłosy. Serio. Bo rap się skończy, Twoja młodość się skończy, i życie dobiegnie końca, a Ty będziesz zgrzybiałym, zgniłym, zbutwiałym tetrykiem, który potrafi czerpać satysfakcję tylko z nienawiści. Na prawdę tego chcesz ? Miłość, miłość człowieczku jest odpowiedzią na wszystko. Piątka ziomek.
polski rap gówno
"I can't love no bitch, every single ho is trife" - jak mówi staropolskie przysłowie
Michał Archanioł
Współczuję wzorców. Ale i kibicuję do zmiany optyki. Życie jest piękne - trzeba tylko je dostrzec przez odpowiedni pryzmat. Najlepiej ŚWIATŁA. Stay tuned
polski rap gówno
lepszy taki wzorzec niż jakieś kau
Anonim
załóż najki...załóż najki - to jakaś kryptoreklama? Jest 2017 a Ty dalej nie kminisz, że jakis typ o imienu Jezus nie mógł popierdalać po wodzie, nie rozstąpił morza i nie gadał z płonącym krzakiem. Kurwa, to brzmi jak Sci-fi & Fantasy, ale git, że ludzie kupują te bajki. Nie od dziś wiadomo, że na biednych i niedokształconych się robi papier, hajs, kesz, kasę, monej - jak zwał, tak zwał. Ogólnie Kau czy Kał jest słaby jako raper. A boga nie ma, żadnego. No i chuj z wami. Pierdolcie się!!!
HRR1
tau sobie pisze komentarze
hahaha 3 ha
Kurwa! Co to jest?! Dzieci oazy wbiły się i piszą komentarze? Koleś robi na was kasę wciskając bajki jaki to jest wierzący. A wy to łykacie jak dupy me nasienie.
Anonim
Tej gdzie ty żyjesz na Marsie? Pokaż kogoś kto jest teraz prawdziwy i robi rap z pasji a nie dla siana które można szybko zarobić na glupkowatej młodzieży?? Twoja wypowiedzi totalnie bez sensu
Miko
Oho, prawdziwi słuchacze rapu się zleciały XD Wracajcie słuchać sobie jakiegoś bedopiesa i jego "głębokiego" przekazu aniżeli zostawiać komentarze, które nic merytorycznego nie wnoszą.
(L)
Szacun Tau!
Leszcz
Właśnie dlatego uważam, że większość polskiego rapu to gówno - te marne prowa i pierdolenie, że Bóg nie istnieje (bez żadnych SENSOWNYCH argumentów) tylko świadczy o poziomie polskich słuchaczy.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>