Włodi "Wszystkie Drogi Prowadzą Do Dymu" - okładka, data premiery, nowa wytwórnia!

Włodi po raz kolejny zaskoczył swoich słuchaczy. Po wielu miesiącach milczenia na temat nowego albumu nagle poinformował o dacie premiery płyty "Wszystkie Drogi Prowadzą Do Dymu", a następnie pokazał okładkę nadchodzącego materiału i zmienił wytwórnię. To z pewnością zaskakujące posunięcie byłego członka Molesty, który do tej pory reprezentował wytwórnię Step Records i to jej nakładem ukazał się ostatni album rapera "Wszystko z dymem".

Nowy album Włodiego ukaże się 31-go marca. Wyda go wytwórnia District Area, która ma na koncie współpracę z grupą Dixon37 i będzie można go nabyć na stronie districtarea.pl oraz na głównej stronie projektu - wdpdd.pl, którą raper udostępnił razem z okładką nadchodzącej płyty. Nie jest jeszcze wiadomo kiedy rozpocznie się sprzedaż płyty w preorderze, ale pierwszy promujący ją singiel powinniśmy zobaczyć już w przyszłym tygodniu.

josh.ua
John Wick
MroczneWidmo
Pierwszy singiel już od dawna, Widmo
1984
PROPS.
jałokim
40zł. za 10 kawałków i do tego dostawa od 15zł. Trochę drogo..
Artur
Nic nie drogo tylko zarobki marne.
beret czuby poludnie Lublin
Włodek odrazu po wypłacie kupuje twoja plyte W 2005 r zeby miec w koncu ten kawalek Odwet. to byly nawijki.. ale oczywiscie i kupuje odrazu ta plyte i wczesniejsza !

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>