Ruszyła popkillerowa grupa dyskusyjna na FB - zapraszamy!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2017-02-11 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Od startu strony staraliśmy się dbać o wysoki poziom merytoryczny, o pole do dyskusji i wymiany poglądów jak i o to, by komentarze zamiast wzajemnego obrzucania się błotem były raczej płaszczyzną do rozmowy. A jako że obecnie większość dyskusji przenosi się z forów na Facebooka to pomyśleliśmy, że stworzenie podobnej grupy w stylówce #teampopkiller pomoże owe dyskusje dodatkowo podkręcić i sprawić, że nie ulecą od razu w dół facebookowego walla.

To miejsce służące dla interakcji popkillerowych czytelników, wymiany linków, nowości, uwag, jak i do dyskusji z nami - ja a wraz ze mną inni popkillerowi redaktorzy postaramy się bowiem w miarę regularnie tu udzielać. Jednym słowem - miejsce by pogadać o nowym, starym, polskim czy zagranicznym rapie na poziomie, bez facebookowego śmietnika, hejterskiego jadu, trollingu i ignorancji.

W najbliższym czasie nie zabraknie także oczywiście kwestii Młodych Wilków i dodam jedynie, że postaram się wrzucać tu trochę ekskluzywnych czy przedpremierowych materiałów z planu akcji, które szerzej ukażą się trochę później.

Dołączajcie więc i zapraszamy do dyskusji!

Tagi: 

p"
Jest dobrze

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>