Tede & Sir Mich "Jupiter" - teledysk

video
dodano: 2016-11-06 22:57 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 6)

Tede wraz ze swoim główny producentem, Sir Michem, serwują kolejny, trzeci po "Szpanpan" oraz "Keptn'" klip promujący zbliżającą się płytę duetu. Tekst utworu znany był już wcześniej dzięki filmikowi, w którym warszawski raper wyrecytował swoje wersy w formie libretta. Album "Keptn'" ukaże się 2 grudnia tego roku.

Tagi: 

Szymek
JEBAĆ TĄ GRUBĘ KURWE JABANĄ NIECH WCIĄGA KOKS MENTALNOŚĆ GIMBUSA W WIEKU 40 LAT BEKA W HUJ Z GRUBASA HAHA WYGRYWANIE ZYCIA HAHA DROGA ROZPIERDOLU CO ZA KURWA GIMBUS W HUJ JEBAĆ ŚMIECIA W HUJ !!!!!
EdoTy
edot cie zabije. kozaki. NWJ jarando i propsy za muzyke bla bla BAH sprawdzcie to EdoTe - #SNM FREESTYLE ja tylko Nataliego strasze bo nie lubie, ale dobry kot no bo jak tak juz na koment wszet to kozak z SUWAŁK i najlepszy rap stąd SIMANARA
kumaty znawca
NIESAMOWITY BENGER! ZAPOWIADA SIĘ NAPRAWDĘ GRUBY ALBUM! CZEKAMY NA KEPTN! A TY SZYMEK, NIE DENERWUJ SIĘ-TWÓJ GNIEW I TAK NIE ZMIENI TEGO, ŻE TWÓJ ZNIENAWIDZONY TEDE OSIĄGA KOLEJNE SUKCESY...
niekumaty debil
Ziomek, gość od kilku ładnych lat robi z siebie błazna wszedzie gdzie może, tłumaczy się z czego może, ma 40 na karku, nie ma rodziny, jego życiem jest internet i studio i wcale jakoś zajebiscie nie zarabia. Jak Tedas dla ciebie osiągnąl sukces to jest mi w chuj ciebie żal. Jeśli miarą sukcesu jest dla ciebie to, co odepierdala i osiągnął ten idiota nagrywający bełkot dla zmanipulowanych przez mode nastolatków to w chuj przykre. Proponuje coś poczytać, nabrać lepszych wzorców i autorytetów, zrobić coś z życiem zamiast je marnować słuchając tego stuleja. Nie pozdrawiam.
G.R.U.B.Y.
Żałosne
Hhhh
Ale gówno!!!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>