PRO8L3M "PRO8L3M" - premiera

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-06-01 17:33 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

„Uważaj o czym marzysz, bo może nie starczyć siły“ - to słowa, które kończą debiutancki album duetu PRO8L3M. Płyta od dziś dostępna jest w szerokiej dystrybucji: salonach sieci Empik, na Empik.com, Pro8l3m.pl, oraz Prosto.pl. Album “PRO8L3M” dostępny będzie od 02/06/2016 o północy również na platformach digital: Spotify, iTunes, Apple Music, Tidal, Google Play oraz Deezer. Odsłuch albumu na YouTube udostępniany jest partiami. Począwszy od 31 maja na kanale nigdystopTV codziennie publikowany jest nowy utwór z tracklisty. Początek jest końcem, więc zaczynamy od "Outro".

Edit: poniżej także nowy opublikowany numer z płyty, czyli "Prequel".

Przepełnione zwrotami akcji historie Oskara opowiedziane z właściwą mu finezją, dopełnia nowoczesne, brudne brzmienie muzyki Steeza, producenta albumu, odwołujące się do estetyki rodem z filmów sci-fi lat 80. Syntetyczne, analogowe melodie i brudne bębny stanowią nie tylko barwne tło, ale uzupełniają utwory tam gdzie, słowa są zbędne. Nie ma tu miejsca na nieprzemyślane, przypadkowe dźwięki, a teksty Oskara balansujące na granicy mrocznych fantazji i charakterystycznego dla niego poczucia humoru, dotykają uniwersalnych tematów osadzonych w wykreowanej przez PRO8L3M przyszłości.

Tagi: 

hedonistos
nikt w polsce jak PRO8L3M. Oskar mimo, że sprawia wrażenie trochę dorosłego dzieciaka to inteligentny gość, dobrze zna psychike ludzką i czujnym okiem spogląda na świat który go otacza, jest bardzo spostrzegawczy.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>