ZBUKU "Łap marzenia" - teledysk

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-04-01 21:17 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 8)

W sieci pojawił się nowy klip ZBUKA. Numer “Łap marzenia” promuje najnowszą składankę Step Records “Rap Najlepszej Marki vol. 2”. Za muzykę odpowiada DrySkull. Video to dzieło ekipy AG Studio. Premiera składanki 8 kwietnia. Krążek w wersji DELUXE rozszerzony o bonusowe nagrania, dostępny jest w przedsprzedaży na www.preorder.pl.

Tagi: 

Mateusz Polewacz 2/10
afdsf
Popkiller serio? Ja wiem jesteście na tylnej okładce w patronatach ale chyba przesłuchaliście płytę zanim zgodziliście się tam być?? No chyba że wystarczy wam to zaproponować i wszystko wporzo hajs się zgadza tylko trochę wstyd. I tak zadałem sobie trud przesłuchania tego utworu muzycznego. Przesłuchanie całości wymaga sporego samozaparcia.
o ja cie...
A myślisz, że ekipa Popkillera słucha tego czemu daje patronat? Step płaci, hajs się zgadza i wszyscy, oprócz słuchaczy, są zadowoleni. Napisałem "oprócz słuchaczy" bo gdy widzę logo "Popkiller" na płycie to chciałbym wierzyć, że dany album będzie trzymał poziom. A tak nie jest. Teraz Natali i spółka promują jakiegoś zbuka, chade, kajmana, peje, tego chujoze w masce czy gamoni z ciepłej strefy. Kiedyś kozacki portal teraz zszedł na psy. Bez odbioru.
afdsf
Ja wiem że tak to działa, co nie znaczy że tak to powinno działać. Tylko panowie z wytwórni niech nie będą zdziwieni że płyta leży po empikach mimo tego że singiel ma mnóstwo odtworzeń. Ludzie dadzą się nabrać na kliknięcia i przesłuchanie singla nie na kupno płyty. Sztucznie napompowana promocja. Popkiller CGM i inni, wszyscy strzelają nowym singlem a tobie słuchaczu truizmy rozsadzają głowę. No ale żeby nie było że tylko narzekam nawet nieźle zmiksowane to jest. Beat nie gryzie się z głosem co przy głosie Zbuka do najłatwiejszych pewnie nie należy.
afdsf
I taka mała dygresja. No chyba że płyta nie jest w tym momencie produktem i chodzi o lokowanie w teledysku innego produktu tyle że tekstylnego. No to wtedy ja nie mam innych pytań i w sumie gratuluje marketingowcom. Kawał dobrze wykonanej roboty.
DobryZiom
Coś takiego promują, a tego nie ma :/
DobryZiom
/watch?v=ap9dL8UH7k8
BartMN
rozjebane!!!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>