Video Dnia: Rasmentalism feat. Ten Typ Mes "Ale zdejmij buty"

video dnia
dodano: 2016-03-30 20:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Dlaczego: Nowy Rasmentalism coraz bliżej, teraz pora na drugi klip promujący album "1985", tym razem z gościnną zwrotką Tego Typa Mesa.

Ajjjjj
Jakie to jest niemozliwie slabe, Ras to rapuje z przymusu? Zero linijek wpadajacych w glowe, Ment pokombinowal z bitem w jazzie, ale to nie jest udany eksperyment. Mes lepiej, ale nie musial sie wysilac, zeby swoimi pomyslami przebic gospodarza. Klip najgorszy, niepotrzebny, Ras brzydki jak noc, w pedalskich rurkach, nie wroce i nie sprawdze drugiej plyty Rasmentalismu z rzedu!
tak
tak
o ja cie...
Jestem wielkim fanem Rasmentalism ale z żalem i niekrytym rozczarowaniem muszę stwierdzić, że to jest bardzo słabe - marna technika, merytorycznie dno, byle jak, nie wiadomo o czym, klip do dupy. Z czterech opublikowanych dotychczas numerów z nowego albumu tylko jeden daje radę. Kurde szkoda...
Obserwator
Nostalgia pusha T
Haha
Ras ostatnio wspominał na Onecie, że "chce mówić coś" (wreszcie) więc pytam o czym jest ten numer? BDV kolejny klip na ukradzionym patencie, pogratulować kreatywności!
brakslow
Dokładnie, ale paradoksalnie - przecież obydwa nielegale były zajebiste właśnie przez treść, "Podeszwy", "Sny Made In Polska", co, tam nie było treści? Przecież to właśnie teraz Ras (to znaczy drugi już album) zaczyna pierdolić o niczym :) Pozostaje nam odpalić nielegale, bo nowy album będzie jeszcze słabszy niż poprzedni.
Wchodzę tu i...
Ej ale wy tak na serio nie czaicie o czym jest ten numer? O_o

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>