Gang Albanii "After party" - teledysk

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-03-25 11:00 przez: Anonim (komentarze: 5)

W sieci pojawił się nowy klip Gangu Albanii. Tym razem czas na “After party”, które Król serwuje swoim słuchaczom tuż po klipie “Lecimy na koncert”. Za produkcję utworu jak i całego albumu, odpowiada Rozbójnik Alibaba. Klip to dzieło ekipy Mania Studio. Premiera albumu “Ciężki Gnój” 29 kwietnia. Na www.preorder.pl krążek dostępny jest w wersji DELUXE 2CD.

Tagi: 

Gal
Hip-hop to kultura. Gang Albanii reprezentuje wyuzdany odłam tej kultury. Brak jakichkolwiek zasad, wieczna zabawa bez hamulców, używki, hazard, prostytucja. To jest rzeczywistość ludzi umierających za życia i niezdrowe dla dzieciaków, które to oglądają. Nie potrafię doszukać się tam żadnej treści, która na dłuższą metę mogłaby dać dzieciakom nadzieję albo sprawić, że staną się lepszymi ludźmi. Ktoś widzi? Popek mówił, że nie robi tej muzyki dla dzieciaków i to odpowiedzialnośc dorosłych, co oglądają ich podopieczni. Nieprawda. Rzeczywistość jest taka, że rodzice nie kontrolują, jakiej muzyki słuchają dzieci. Nie może mówić, że umywa ręce, bo zachodzą też inne czynniki, które razem z nim krzywdzą dzieciaki. Jedyne, co może zrobić Popek to nagrywać tak lub nie. W takich okolicznościach cała odpowiedzialność za sieczkę, którą robi dzieciakom z mózgów spada na Popka i tylko Popka. I po części na Popkiller, który promuje ten niezdrowy hip-hop.
jak wyzej
podbijam, jest to czasem nawet smieszne ale dzieciaki nie rozróżniają żartów od prawdziwych wzorców.
nero

Dokładnie, Zeus nagrał o tym kawałek pt. Mniejsze zło

syn ostrego
Podbijam!!! Ogarnijcie siępopkiller. Pewnie Mateuek Nataliii brandzluje siędo tekstow króla popka i recytuje je na melanżach z VNMem :P
stary ostrego
dziwie sie tylko że nikt z polskiej sceny sie poważnie nie wziął za tych debili....

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>