Rasmentalism "1985" - teledysk, preorder płyty

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-03-02 14:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 5)

"1985" to drugi singiel, a pierwszy teledysk promujący nowy album Rasmentalism "1985", który 8 kwietnia 2016 ukaże się nakładem Asfalt Records. Do każdego preorderu dołączone są gratisowe "5891 EP".

Preorder: http://asfaltshop.pl/product/5617-rasmentalism-1985-cd

Tagi: 

o ja cie...
O ja pielodre, ale to są pacjenci te Rasmentalismy. Trzeci legalny album a oni nadal oryginalni, pełni świeżości i zaskakujący. Wypas. Czekam. P.S. Trzeci legal trzecim legalem ale przecież "Dobra muzyka, ładne życie" czy "Hotel trzygwiazdkowy" to też totalnie zajebiste albumy. O, czy projekt Rasa z Tortem - no, awruch, też mistrzostwo. Mam ich wszystkie płyty i tą też będę katował. Podsumowując - nieudolne rapery i wtórne producenty - uczyć się od tych dwóch dżentelmenów a nie, awruch, świrować filozofa jak Eldoka na tych sofach!
dżejej
kęki, awruk, a nie churwa, Ty. ale dobrze gadasz.
ņoicø
Brzmi jakoś tak nijak ten singiel.
sebbs
Pamiętam, że podobnie nijak brzmiał (przynajmniej dla mnie) utwór Drogowskazy, singiel z 'Za Młodzi na Heroda', ale później to przepięknie połączyło się z całością albumu. Mam nadzieję, że podobnie będzie tutaj. 'Wyszli coś zjeść' to dla mnie wielki zawód, zaś 'Za młodzi na Heroda' najczęściej powtarzany na odtwarzaczu polski album.
JaWiemCo
Po "wyszli coś zjeść poczułem zawód ale "czarne koty" i "1985" przywróciły mi wiarę w Rasmentalism. Czekam mocno!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>