Chada x RX ft. KaeN, ZBUKU "Efekt Porozumienia" - teledysk

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-02-01 19:33 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W sieci pojawił się nowy klip Chady promujący ostatnie dotychczas solo artysty pt. "Efekt Porozumienia". W tytułowym numerze gościnnie udzielili się KaeN i ZBUKU. Video pojawiło się z okazji otrzymania przez krążek statusu platynowej płyty. Za podkład odpowiada RX, autor muzyki na całym albumie. Video to dzieło ekipy 9Liter Filmy.

- Wyrok końcowy Chady został skrócony o 3 miesiące, dzięki czemu już w maju Tomasz stanie na pierwszej wokandzie. Realnie patrząc jest duża szansa, że po wakacjach zobaczymy ponownie Chadę wśród nas, a co za tym idzie - również w studiu nagraniowym. Raper cały wolny czas wykorzystuje na pisanie nowych tekstów, dlatego udało mu się już uzbierać materiał na co najmniej 2 solowe płyty - komentują przedstawiciele Step Records.

Tagi: 

Artur Włodarczyk
Chada, jeżeli czytasz ten post, proszę odpowiedz, jaki masz plan, aby po wyjściu z kicia odzyskać zaufanie fanów? flow, bit i nawijka przewidywalne i w sumie żadne, smyczki lub pianinko plus bębny, standard że aż wieje chujem, Kaen na plus ale wiesz Kaen, taka kalka czyjegoś flow na plus, sam nie wiem czy to komplement. Zbuku 5! za follow up, śledze Cię, narazie spoko ale mimo wszystko odciął bym się od całęgo tego gówna i poszedł swoją drogą. No hejt niggas, 2-ga płyta Chady wyrwałą mnie z alko i narko, reszty nie komentuję bo wstyd mi się przyznać że słuchałem Chady, mimo wszystko szacunek za WCZEŚNIEJSZE dokonania Tomka mimo iż robił Nas w chuj od sam nie wiem kiedy. Pozdrawiam, były fan.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>