Vienio wystąpi w reality show TVN'u "Agent - Gwiazdy"

kategorie: News
dodano: 2016-01-12 15:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Legendarny raper, członek Molesty, Vienio pojawi się na wiosnę w reality show TVN'u - nowej edycji znanego sprzed kilkunastu lat programu Agent. Informację podał dziś TVN.

Jak czytamy w ogłoszeniu składu:

"Agent - Gwiazdy" to reality show, które wiosną zadebiutuje na antenie TVN! Jeden z najpopularniejszych programów w historii telewizji wraca w nowej odsłonie do TVN. Show poprowadzi Kinga Rusin. Bohaterami programu "Agent - Gwiazdy" będą osobowości polskiego show-biznesu. Czternastu uczestników - w tym "Agent" - ma do wykonania trudne zadania wymagające doskonałej sprawności fizycznej i niejednokrotnie pokonywać swoje lęki i słabości. Aby zdemaskować "Agenta" gwiazdy będą musiały także rozwiązywać trudne łamigłówki.

Poznajcie wszystkich uczestników show! "Agenta" tropić będą: projektant Maciej Sieradzky, aktorka i prawniczka Joanna Jabłczyńska, Mister Polski 2014 Rafał Maślak, modelka Kamila Szczawińska, prezenter Hubert Urbański, wokalista Michał Szpak, aktor Antoni Królikowski, managerka, trenerka biznesu i  rozwoju osobistego Dominika Tajner - Wiśniewska, aktorka Monika Mrozowska, modelka i bohaterka "Żon Hollywood" Eva Halina Rich, blogerka Tamara Gonzalez Perea - "Macademian Girl", raper i producent Piotr "Vienio" Więcławski, modelka fitness, trenerka personalna Sylwia Szostak oraz kulturysta i trener Tomasz Osieciński.

Tagi: 

John Stanfa
Agent spoko, ale mogliby wrocic wyprawe robinson xd
Kierwa..
Vienio...zawsze ceniłem cię za nie odwalanie takich rzeczy, nie za talent, a właśnie za postawę..minęło mi to jak wstawiłeś na fb zdjęcie z kałenem...a teraz to...szkoda.eh.
Mnnu
Przecież Vienio juz nie raz odpierdalał maniane w różnych programach TV więc nie rozumiem twojego zdziwienia, nie słucham Kaena ale widze typ hejtowany na maxa za robienie rapu "pod publike" (P.S. każdy kurwa robi rap pod publike) ale czy ktoś go widział jak się szmaci po TV?
fanfana
bardzo dobrze, ze bedzie :) wszystkie odcinki zobacze wlasnie dla niego :)
Marek Ch.
To jakiś żart?????
adata 64 gb
hajs sie nie zgadza to małpa do cyrku idzie błaznowac.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>