Miuosh "Ulice Bogów" - nowy album, gościnnie m.in. Budka Suflera

Fandango Records ma zaszczyt oficjalnie potwierdzić informację, która od paru dni krąży po internecie - 7 października na półki Empików w całej Polsce trafi najnowszy album Miuosha, za którego produkcję w całości odpowiedzialny jest Fleczer. Tym razem wśród gości nie znajdziemy nikogo z przedstawicieli sceny rapowej, usłyszymy natomiast formację The Voices, Kasię Golomską i... Budkę Suflera.

Zamawiać album w przedsprzedaży można za pośrednictwem oficjalnego sklepu Fandango Records - http://goo.gl/abYL75 Za projekt okładki i wyjątkowy sposób i formę wydania krążka odpowiada Forin - autor najlepszych coverów płytowych w tym kraju w asyście jednego z najzdolniejszych forografów młodego pokolenia - Ludwika Lisa.

PrzypadkowyPrzechodzień
A ja kiedyś pamiętam jak niejaki Krzysztof Cugowski mówił, że rap to profanacja muzyki, że sample, że to i że tamto, a teraz proszę...nagrywamy z raperami. Przy całym szacunku do niego i jego zespołu (tj. Krzysztofa Cugowskiego, a właściwie zespołu Pana Lipko bo to on tam teksty pisał i muzykę układał) to trochę wieje hipokryzją....ale to chyba już normalne w tym kraju.
co to jest
jakim trzeba być burakiem, żeby puścić taką okładkę? jeszcze obrączkę nosi zjeb.
xD
W ogóle, czcionka na okładce jakby taka podobna do "Remedium" Tau.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>