Dream Team Tour - VNM, Rasmentalism, Sitek, Gedz, Sarius i JNR ruszają w Polskę!

Znamy Line-up trasy Dream Team Tour powered by Mobile Vikings. Jednego wieczoru na scenie zobaczymy kooperację, której w polskim rapie jeszcze nie było. Z numerem 1 zagra VNM, prosto z dziewiątej chmury. Z numerem 85 wystąpi RAS oraz z numerem 97 odpowiednio do wzrostu i wagi - MENT XXL, czyli Rasmentalism. Z numerem 71, prosto z Wrocławia zobaczymy Sitka. 13-tka tym razem będzie szczęśliwa, za sprawą reprezentującego hasło - Niebo Nie Jest Limitem – GEDZIULA. Line-up zamyka dwójka tegorocznych Młodych Wilków – z numerem 12 - Sarius i diabolicznym 66 - JNR. Drużyna Marzeń od 1 do 25 października, przemierzy 10 polskich miast, by rozgrzać publiczność do czerwoności.

Współorganizatorzy ubiegłorocznej trasy Tour of the Year zapowiadają, że poszczególne koncerty zostaną wzbogacone o wizualizację, a w klubach na zgromadzoną publiczność czeka masa atrakcji przygotowanych przez sponsorów - operatora komórkowego Mobile Vikings oraz Vibe Vitamin Water. Szczegóły wydarzenia znajdziecie na FanPage trasy. Bilety Online w pierwszej puli (35 zł) są już dostępne na Hustla.pl

Popkiller jest patronem medialnym trasy i podobnie jak przy okazji Tour of the Year możecie spodziewać się u nas na bieżąco foto i videorelacji z kolejnych koncertów!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>