ZETENWUPE "Historyjka stulecia" - teledysk

video
dodano: 2015-06-23 15:40 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 2)

Premiera albumu Bejbo od Zetenwupe nadciąga wielkimi krokami! Artyści zapowiedziali, że do nowego krążka dołączą także reedycję undergroundowego Serwusa, na który dograli parę nowych, wyjątkowych utworów. W tym właśnie "Historyjkę Stulecia".

"Historyjka Stulecia" to sentymentalna podróż, galeria portretów, przedstawienie osób, które Mada i Kaietanovich poznali na swojej twórczej i życiowej drodze, którzy w ten bądź inny sposób zapisali się w ich pamięci. "Historyjka Stulecia" to też urywki ważnych wydarzeń. Wspomnienia miejsc w których Zetenwupe grali koncerty, pierwszych, dorywczych prac, jak i zestaw symboli, które odcisnęły się na ich wrażliwości jako twórców. Znalazło się też miejsce autorefleksję.

Teledysk do utworu nakręcił i zmontował Ludwik Lis, twórca STYLUWARSZAWSKIEGO, który połączył retrospekcyjne motywy z galerią bliskich Zetenwupe postaci, dodając trochę symboli, tworząc z całości niesamowitą, obrazkową podróż przez "Historyjkę Stulecia".

dzej zi
co za banda wackow
MeWho
bez przesady, teledysk jest zajebisty, ma swój klimat i przywodzi mi na myśl klip SIEDEM - osiedlowy styl bycia, bądź SZybkiego SZmalu - ŁADUJ - także props. Nawijka prosta, ale da się słuchać - chętnie obczaje całą płytę. Bardzo dobre cut'y dj'a.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>