ZETENWUPE "Bejbo" - nowy teledysk

video
dodano: 2015-06-15 15:15 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 4)

Przedsprzedaż płyty Zetenwupe już ruszyła, premiera planowana jest na 4 lipca, a dziś w sieci ukazał się pierwszy singiel promujący to wydawnictwo!

Album będzie nosił tytuł Bejbo i będzie to pierwszy oficjalny album warszawskiego duetu. O tytułowym singlu artyści piszą:


"Bejbo to sen. Sen o doświadczeniach w relacjach damsko-męskich, które zostają w głowie na długo, mają wpływ na nasze przyszłe postawy. Jest to również sen o doświadczeniach innych, które czasem pojawiają się w głowie jako ostrzeżenie. "Bejbo" to ludzie z przeszłości spacerujący w naszych głowach. Pierwszej osoby używamy tu świadomie - pierwszy singiel Zetenwupe to utwór bardzo uniwersalny, jeśli chodzi o sferę emocji i refleksji. Do tego nawinięty na uzależniająco dobry, odrealniający niemalże bit Wrotasa - jednego z najzdolniejszych producentów młodego pokolenia. Sprawdźcie jaka wizja pojawiła się w głowie utalentowanego filmowca Tarnia, gdy przesłuchał ten utwór i co powstało z syntezy jego wyobraźni z pomysłami Zetenwupe."

My również polecamy i zachęcamy do sprawdzenia najnowszego klipu.

ja jebie
jacy oni są słabi
fghyt
no tragedia, cala srakopoligamia
Anonim
nawet 125p podjebali z mesa oszustow.. juz nie wspominajac o reszcie.
fddf
ale chujnia, tego się nie da słuchać, zero flow, do beki z lokalnych

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>