Kleszcz & DiNO "HorRYM JESTem" - premiera

dodano: 2015-06-12 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Dzisiaj na sklepowe półki trafiła płyta duetu Kleszcz & DiNO pt. "HorRYM JESTem". Utrzymany w baśniowej konwencji album dostępny jest już m.in. na sklep.maxflo.pl, w EMPiK-u i dobrych sklepach z muzyką. Gościnnie pojawili się na niej m.in. K2, Lilu, Skorup i Sit. Koncertowe wersje numerów z albumu usłyszymy już 26.06 w Zabrzu podczas finału "Bitwy prawnej".

Kleszcz & DiNO to przykład dość nietypowej kooperacji. Artystów dzieli wiek, doświadczenie, środowisko. Łączy muzyka. Kleszcz jest raperem wprost z podziemia. To, podobnie jak K2, były członek działającej w ramach MaxFlo inicjatywy MaxFloLab mającej na celu „przedstawianie i promocję mniej znanych artystów, którzy swoją twórczością wyróżniają się spośród reszty”. DiNO jest za to jednym z czołowych polskich, hip-hopowych producentów muzycznych. Jest współodpowiedzialny m.in. za sukces złotych płyt „Rekontakt” i „Reversal” Pokahontaz czy rozliczne sukcesy muzyczne artystów, takich jak: GrubSon, Rahim, BU, Skorup, Buka.

Efekty współpracy Kleszcza & DiNO będziemy mogli usłyszeć „na żywo” już w najbliższy piątek, 26.06, podczas finału „Bitwy prawnej” w CK Wiatrak w Zabrzu. „Bitwa prawna” to akcja społeczna mająca na celu uświadamiać prawne skutki prowadzenia „pod wpływem”. Kleszcz & DiNO przekonują: „Piłeś, paliłeś? Nie jedź!”. Więcej o kampanii na www.bitwaprawna.pl.

Tracklista:
1. HorRYM JESTem – intro.
2. Wizje w snach.
3. Szukaj mnie.
4. Lokomotywa istnień.
5. Made in China.
6. Ego, is, tu ft. LUK STEP, SKORUP.
7. Spacer ft. LILU.
8. Karawan ft. SIT.
9. ILUMINACIsną bzdur.
10. Zapalnik ft. K2.
11. Na muniu kuku.
12. Ostatni kat (skrecze: DJ Hopbeat).
13. Nie pozwól (skrecze: DJ Hopbeat).
14. Liczydełko.
15. horRYM będę (skrecze: DJ Bambus).

Zamów album: http://sklep.maxflo.pl/pl/p/Kleszcz-DiNO-HorRYM-JESTem/593

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>