Miuosh x Jimek x NOSPR "Nie mamy skrzydeł" - video + event premierowy

Do sklepowej premiery wydawnictwa MIUOSH x JIMEK x NOSPR "2015" zostały dwa tygodnie. Dzisiaj prezentujemy kolejny materiał, który trafił na ten dwupłytowy album. Z okazji premiery krążka producent całego zamieszania przygotował również kolejne specjalne wydarzenia.

Marcowe koncerty MIUOSHA, NOSPR-u i JIMKA to pierwsza w świecie (i od razu udana) próba połączenia pełnego składu orkiestry symfonicznej i rapu. Nic zatem dziwnego, że artystom przyglądał się komplet publiczności. Jak się okazuje śledziło ich także blisko 30 kamer. Efekty poznamy już w środę 10 czerwca, o godzinie 18.30 w Centrum Kultury Katowice, gdzie zaplanowano prapremierę koncertowego wydawnictwa.

Zobaczymy nie tylko zapis koncertu, ale także dokument odsłaniający kulisy powstawania tego wydarzenia.Z tego co wiem, nikt przed nami nie zarejestrował pełnego koncertu przy pomocy 30 kamer pracujących w technologii panoramicznej (360 stopni) i w jakości 4K. Samo zgranie materiału, o objętości blisko 12 terabajtów, zajęło 2 tygodnie, a do montażu i produkcji użyto kilka komputerów o dużej mocy obliczeniowej – wyjaśnia Krzysztof Krot, organizator wydarzenia. – Działania były pionierskie, czasu mało, więc dodatkowo podnieśliśmy sobie skalę trudności i wykorzystaliśmy nową technologię nie tylko do pokazania koncertu, ale i fragmentów miasta – zdradza Krot. Dodatkowym smaczkiem jest samo wydawnictwo, które zawiera mnóstwo fanowskich dodatków, a wśród nich reprinty biletów i orygninalnych materiałów prasowych.

Środowa projekcja to tylko fragment zaplanowanych na ten dzień atrakcji. Tuż po niej klubokawiarnia Strefa Centralna, działająca w Centrum Kultury Katowice, zaprasza na spotkanie z artystami, którzy podpisywać będą płyty. Natomiast o godzinie 21.30 wszyscy ruszamy na Mariacką. Podobnie jak kiedyś Kaliber 44, tak teraz MIUOSH oraz JIMEK zagrają mini koncert na balkonach kamienic przy ulicy Mariackiej 5. Finałem prapremiery będzie projekcja mappingu towarzyszącego utworowi CRUX, kompozycji Radzimira Dębskiego (JIMEK), która rozpoczynała marcowe koncerty. Sam mapping to 20-minutowa opowieść o historii Katowic. Zobaczymy ją około godziny 23.30 na katowickim Rynku.

JIMEK x NOSPR x MIUOSH – 2015
Prapremiera wydawnictwa CD oraz DVD zarejestrowanych w czasie marcowych koncertów,
środa 10 czerwca, godzina 18.30
Centrum Kultury Katowice,
bilety: 20 zł. – ticketportal.pl
Premiera płyty 17 czerwca,
Preorder: http://miuosh-jimek.com/

Spotkanie z artystami
klubokawiarnia Strefa Centralna
środa, 10 czerwca, około godziny 20.30
wstęp wolny

MIUOSH & JIMEK mini koncert na balkonach,
środa, 10 czerwca, godzina 21.30
ul. Mariacka 5
wstęp wolny

Mappig prezentujący historię Katowic do muzyki Radzimira Dębskiego
środa, 10 czerwca, godzina 23.30
Katowice, Rynek
wstęp wolny

MIUOSH x JIMEK x NOSPR - Nie mamy skrzydeł

MIUOSH x JIMEK x NOSPR - Nie mamy skrzydeł

Tagi: 

Miąsz
Smutne pierdolenie i klaskanie jak u rubika
miausz
i wpierdalanie gówna przy okazji
Chickena
Szczerze? Chujowe

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>