Miuosh x Jimek x NOSPR "2015" - preorder i klip

video
dodano: 2015-05-27 19:18 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Już 17 czerwca do sklepów trafi album MIUOSH x JIMEK x NOSPR - "2015". Wydawnictwo to zapis pierwszego na świecie koncertu łączącego muzykę w pełni symfoniczną i rap, wzbogacone o DVD zawierające video z koncertu oraz film dokumentalny z przygotowań i prób do niego. Od dzisiaj można sobie zagwarantować przedpremierowy odbiór własnego egzemplarza! Przedsprzedaż wydawnictwa ruszyła na stronie http://miuosh-jimek.com. Poniżej także koncertowe video do utworu "Bawełna".

Miuosh ma 28 lat oraz 5 złotych i jedną platynową płytę. W marcu wystąpił z orkiestrą, która ma 79 lat i nagrała ponad 200 płyt. MIUOSH oraz Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia łącząc siły udowodnili, że dobra muzyka nie zna granic.

Za aranżacje muzyki w całości odpowiada Radzimir Dębski, komponujący pod pseudonimem JIMEK artysta, o którym zrobiło się głośno po tym jak jego remiks piosenki Beyonce pokonał 3.000 innych utworów i trafił na płytę wokalistki. Gościnnie wystąpili między innymi Joka czy Kasia z zespołu Lilly Hates Roses.

Foto: T. Sikora

MIUOSH x JIMEK x NOSPR - Bawełna LIVE

MIUOSH x JIMEK x NOSPR - Bawełna LIVE

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>