Eskaubei & Tomek Nowak Quartet "Będzie Dobrze" - teledysk

video
dodano: 2015-05-04 15:03 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 11)

W sieci pojawił się klip do tytułowego utworu z płyty „Będzie Dobrze” jazzowo-rapowego bandu: Eskaubei & Tomek Nowak Quartet. Autorem teledysku jest Patryk Kaflowski, a w utworze zespołowi towarzyszy legenda polskiego dj-ingu - Mr Krime.

Eskaubei & Tomek Nowak Quartet - Będzie Dobrze ft Mr Krime (Official Video)

Eskaubei & Tomek Nowak Quartet - Będzie Dobrze ft Mr Krime (Official Video)

ZbigniewJ
Skubi non stop regres od znasz tego kota. nie polecam
pamart

trąbka, kontrabas, perka i piekne skrecze, co wiecej do szczęścia potrzeba, oby był instrumental tej płyty na vosku ;)

Andrzej RZ
ZbigniewJ: a byłeś może na jakimś koncercie skuba? widziałeś jak przewija wszystkie zwrotki na maksa wyraźnie, łącznie z przyspieszeniami, zawsze bez hypemana i z kontrolą oddechu... widziałem to wiele razy i dziękuje za taki regres... większość sceny zesrała by się na scenie z żywym bandem i takimi tekstami, do tego tej klasy muzycy i akustyczne nieagresywne granie, tylko debil cisnął by na tym nie wiadomo jakie wielokrotne i przyspieszenia...
kingpin
Ja rozumiem że jazz to od razu ochy achy jaka to sztuka i jakie to ambitne, ale ten numer jest najzwyczajniej w świecie nudny jak flaki z olejem.
ZbigniewJ
Tak się składa kolego, że interesuje się polska scena jazzowa i znam kilku jej reprezentantów. Z tego co rozmawiałem z nimi jako fan rapu to maja polewke z tego projektu. Nie tyle z muzyki co z wczutego skuba,ktory nie kuma nic z tej muzy.pozdro
AlboNieInaczej
dobry numer, fajny naturalny klip bez skaczących małp w łańcuchach.., bardzo dobra płyta - zupełnie inna niż pozostałe, na polskim gównianym rynku czegoś takiego nie było... ZbigniewJ - no tak się składa, że też znam nie kilku reprezentantów nie tylko sceny jazzowej ale i rapowej i jakoś każdy propsuje ten temat, nikt z poważnych muzyków nie miał polewki.. no ale cóż, gusta - guściki... a co do kumania muzy to ej, chyba każdy ma prawo kumać ją po swojemu?
Gowno Jak Chuj
Gowno jak chuj nie polecam.
zbigniewJ
Polscy raperzy, albo nawet większość raperów ogólnie, ma niski poziom wiarygodności muzycznej. Zaufał kolegom od jazzu w kwestii muzyki.
AndrzejRZ
ZbigniewJ: nazwiska, or didn`t happened
ZbigniewJ
didn;t happened jeśli Ci tak wygodniej :)
A$AP Grucha
To już nie bragga, to przegrywanie życia #skubi

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>