Gang Albanii "Wyprawa do kasyna" - teledysk z udziałem Wielkiego Szu!

W najnowszym teledysku promującym Gang Albanii pojawia się wyjątkowy gość w postaci Jana Nowickiego, kultowego polskiego aktora. Kto lepiej pasuje do numeru "Wyprawa do kasyna" niż sam Wielki Szu we własnej osobie?

Gang Albanii - Wyprawa do kasyna

Gang Albanii - Wyprawa do kasyna

HipHop
Tu nawet sam Robert De Niro grający w teledysku, nie pomógłby, jeśli muzyka jest beznadziejna.
polski rap gówno
nawet tak genialny aktor nie jest w stanie przekazać choć odrobiny talentu na takich łaków, niestety
why?
Jakby jednak ktoś miał ochotę posłuchać czegoś dobrego, oto lista kilku numerów: K.Lamar - Hood Politics, Wesley Theory, King Kunta, How Much a Dollar Cost; J.Cole - 28th January, A Tale of 2 Citiez, No Role Models, Fire Squad; Black Milk - Black and Brown, Sundays Best, Money Bags, 365, Ghetto Demf; Joey Badass - Paper Tails, Hazus View, Like me, Christ Concious, Belly of the Beast; Sean Price - Heat Rock, Bag of shit, Land of the Crooks. Pozdrawiam.
sirkris
co za zbieg okoliczności, wczoraj oglądałem Wielkiego Szu, miałem to w planie od kiedy pierwszy raz przesłuchałem Art Brut. A na następny dzień widzę kurwa to... niestety
Kamil89DC
o ile Popek faktycznie może byc dobrym wariatem borx to po prostu żałosny typek który robi problem ze ktos w Kielcach w klubie nie chce mu dac rabatu na wodę gazowano. Gwiazda jak ta lala... o ile rap not dead był dobry to co robi borygo woła o pomste do nieba.... co do samego utworu jak i tego gangu to zauwazyłem ze słuchaj go tylko ludzie w wieku 17-20
AbC
Dobrym wariatem, ale nędznikiem nie potrafiącym ani śpiewać ani rapować
igiiiiiii
Albo jeszcze kompletnie zalosnym typem z tekstami, ktore moglby wyskrobac osmiolatek.
kibic
Mateusz Natali odpowiedz mi na to pytanie z czystej ciekawosci. Dlaczego promujecie ta ekipe? I jak to sie ma do filozofii Waszej strony? Tylko napisz szczerze nie chce czytac marnej argumentacji.
szary
Nic się nie znacie na poczuciu humoru. Ekipa elegancka. Zostałem Albańczykiem. Ave Królu ;-) z fartem

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>