Bosski i Sobota "Samodyscyplina" - nowy teledysk z Drużyny Mistrzów 3

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-04-07 12:36 przez: Iron Media (komentarze: 0)

W niedzielę (05.04.) w samo południe odbyła się premiera najnowszego klipu promującego nadchodzący, trzeci krążek spod flagi Drużyny Mistrzów. Teledysk powstał do utworu „Samodyscyplina” Bosskiego Romana i Soboty
„Samodyscyplina” to wspólny kawałek Bosskiego i Soboty nagrany do bitu Fabstera. W klipie zrealizowanym przez 9Liter wystąpiły mistrzynie Muay Thai: Katarzyna Posiadała oraz Judyta Niepogoda. Ujęcia teledysku kręcone były m.in. w Klubie Pięściarz w Warszawie.

DrużynaMistrzów3-Bosski & Sobota "Samodyscyplina"prod.Fabster official video

Premiera trzeciej odsłony Drużyny Mistrzów planowana jest na maj bieżącego roku. Album zostanie wydany nakładem warszawskiej Fonografiki. Płyta promowana jest także klipami do utworów „K.S. Ronin” oraz „Górska Moc”.
Drużyna Mistrzów 3, „K.S. Ronin” - https://www.youtube.com/watch?v=AWEL7JX0hXM
Drużyna Mistrzów 3, „Górska Moc” - https://www.youtube.com/watch?v=mzCqqmSj_B4
Drużyna Mistrzów powstała aby poprzez Sport, Muzykę i Pasję motywować do zmiany jakości życia na lepsze – tak kolejne wydawnictwa DM uzasadniają inicjatorzy. – Chcemy mobilizować Was, abyście stawali się mistrzami w swoich dziedzinach i rozwijali swoje pasje. Nasz cel, to być katalizatorem pozytywnych działań w waszym życiu. DM to także przeciwdziałanie nałogom, nudzie i zatraceniu. Wraz z czołowymi artystami polskiej sceny Hip-hop robimy dla WAS motywujące kawałki, a znani polscy sportowcy pokazują Wam jak kreować w sobie mistrza. Ty także możesz uczestniczyć w DM - jeśli robisz coś ciekawego w życiu powiedz nam o tym, jeśli potrzebujesz wsparcia i motywacji - jesteśmy tu dla Ciebie.

DrużynaMistrzów3-Bosski & Sobota "Samodyscyplina"prod.Fabster official video

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>