Kleszcz zadebiutuje w MaxFlo - pierwszy teledysk

video
dodano: 2014-12-12 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kleszcz, jeden z tzw. rekrutów hip-hopu inicjatywy MaxFloLab, oficjalnie zakończył prace nad płytą. Krążek ukaże się nakładem MaxFloRec w pierwszych miesiącach 2015 r. Wprawdzie nie będzie to debiut rapera jako taki, ale z pewnością oficjalny debiut na polskim rynku fonograficznym. Producentem krążka jest DiNO, człowiek współodpowiedzialny m.in. za sukces złotej płyty „Rekontakt” Pokahontaz. - Utwór „Szukaj mnie”, do którego nakręciliśmy klip, opisuje emocje człowieka odczuwającego ogromną pustkę, stratę. To numer o kimś, kto bardzo chce znaleźć element nadający sens całej układance. Dla każdego z Was będzie mógł oznaczać co innego – zapowiada Kleszcz.

Muzyką zajmuję się odkąd pamiętam. Za sprawą Rahima [szef MaxFlo – przyp. red.] to, co robię, mogło trafić do szerszego grona odbiorców. Nadchodzący krążek kosztował mnie i DiNA sporo pracy i czasu. Legalny debiut jednak niezmiernie cieszy i utwierdza w przekonaniu, że zawsze warto próbować – mówi Kleszcz.

Jak już pisaliśmy, Kleszcz będzie drugim z raperów Laboratorium MaxFlo, któremu MaxFloRec zdecydowało się wydać album na legalu. – Założeniem inicjatywy MaxFloLab jest pokazywanie takich właśnie unikatów i badanie informacji zwrotnej od słuchaczy. W tegorocznych sondażach wygrał K2 i jego płyta jest już na rynku, a single w eterze. Na 2. miejscu uplasował się Kleszcz, a jego samorozwój został doceniony choćby na naszej ostatniej płycie, „Reversalu”, gdzie Kleszcz swoim refrenem „zjadł” kawałek „Desperado2” – komentował kilka tygodni temu Rahim.

Kleszcz & DiNO - Szukaj mnie (official video)

Kleszcz & DiNO - Szukaj mnie (official video)

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>