Video Dnia: HV/Noon feat. Eldo "Wilk"

video dnia
dodano: 2014-11-24 11:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

HV/NOON - "WILK" (ELDO)

Dlaczego: Ile to już lat minęło od kiedy ostatnio słyszeliśmy Eldo na bicie Noona? Wyczekiwana okazja trafia nam się przy okazji premiery projektu HV/Noon a "Wilk" został dodatkowo zobrazowany klipem.

Tagi: 

tomitomson
eldo jeszcze nudniejszy niż zwykle...
2cztery9
Eldo nie potrzebny , Noon Bóg dzwieku powraca
Polak
płyty z instrumentalami pewnie nie dadzą, co? :/
Weeemm
truskule pewnie orgazm za orgazmem bo Noon i Eldo, beka w chuj, ktoś jeszcze słucha tego typu gówna?
bbc
Tak słucha i jestem pewien, że nie tylko truskule. Nie ma znaczenia czego słuchasz to jest indywidualny wybór, ja akurat lubię Noona i jego połączenie z Eldoką, dlatego, że w czasie kiedy razem współpracowali ja tak naprawdę raczkowałem jako słuchacz rapu i świetnie ten okres (czas) wspominam. Jak wiadomo muzyka łączy się ze wspomnieniami. Dlatego odrób lekcje i nabierz trochę pokory synu i nie rzucaj gównem dookoła, bo któregoś dnia może się okazać, że pochlapiesz nim (tym gównem, dla jasności) kogoś kto jest większym robaczkiem niż ty (z małej bo cię nie szanuję).
beka
haha śmieszny jesteś gościu. pewnie sie spuściłeś koledze na twarz jak napisałeś ten komentarz a w tle leciało pedalskie discopolo...i tacy ludzie nazywają siebie częścią kultury hip hop. BEKA W CHUJ.
zapalniczka LM
zaczesz swoja pedalska grzywke przystrzyżoną za hajs matki zjebany małoletni newschoolowcu
DirtyLayer
Dawno nie słyszałam tak cudownego beatu aby przez 3:52 mieć przechodzący nierównomiernie dreszcz przez całe ciało. Może to nie jest nowa szkoła ale... scena się (ostatnio) zachłysnęła nowymi brzmieniami i tak normalny, piękny beat z wiecznie dla wszystkich nudnym Eldo to jednak dla mnie majstersztyk.
Darren24
Bit klimatyczny, minimalistycznie, ale z charakterem. Eldo fajny tekst napisał, ale zarapowane jest na standardzie, szkoda, ze glosem takim lekko przyduszonym jakby to rapuje. Tak czy inaczej, fajny singiel, czekam na ten projekt. Będzie dobrze, wierzę.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>