Kot & Adam L feat. Skorup, Jahdeck "Kolejka" - teledysk

video
dodano: 2014-11-06 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Na MaxFloRecTV trafił wczoraj klip do „Kolejki”, nowego singla tzw. rekrutów hip- hopu, Kota i Adama L. Gościnnie usłyszeć i zobaczyć możemy w nim reprezentanta MaxFloRec, Skorupa oraz kojarzonego głównie ze składem Chonabibe, Jahdecka.

Bit do „Kolejki” powstał ze 3 lata temu w Bieszczadach. Od samego początku „słyszałem” w nim Skorupa. Nawet nazwałem roboczo bit „Eskaorupe 80” – wspomina Adam L. – Jako że w tym czasie na okrągło słuchaliśmy „Ryby” Jahdecka i Skorupa na bicie Zeteny, Kot wpadł na pomysł, by do wspólnego numeru zaprosić jeszcze Jahdecka. Obaj artyści „zajarali” się tematem, no i wyszła mieszkanka wybuchowa!

Sam Skorup swój udział w projekcie komentuje następująco: – Kot i Adam L to bardzo ciekawe postaci reprezentujące barwną, lubelską scenę muzyczną, którą śledzę od dawna. Cieszę się, że udało się nam stworzyć wspólnie kolejny utwór [z Adamem L Skorup współpracował przy aranżacji utworu „Taki” z "Pięknej Pogody" – przyp. red.] i teledysk. – W dodatku wziął w tym udział Jahdeck, weteran i legenda lubelskiej sceny – dodaje.

Kot & Adam L - Kolejka ft. Skorup, Jahdeck (MaxFloLab)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>