Pawbeats "Utopia" - pierwszy nakład wyprzedany

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-09-24 14:30 przez: Step Records (komentarze: 4)

Niespełna dwa tygodnie po premierze "Utopii", pierwszy nakład albumu Pawbeatsa został wyprzedany. Projekt mocno eksperymentalny, przełamujący schematy w polskim rapie, który z założenia miał być skierowany do dojrzałych odbiorców, został świetnie przyjęty przez szerokie grono słuchaczy. Płyta zadebiutowała na 2 miejscu w zestawieniu OliS.

 

Na tę chwilę w Empikach można znaleźć ostatnie sztuki "Utopii", natomiast na preorder.pl zostało zaledwie kilkadziesiąt płyt. Kolejny nakład pojawi się 30 września i będzie dostępny w sklepie preorder, natomiast już od 2 października "Utopię" znowu będzie można nabyć we wszystkich dobrych sklepach muzycznych.

 

- Dzięki naszym słuchaczom, którzy kupują Utopię, mamy większe pole manewru w kwestii kolejnych ruchów związanych z płytą. Tym samym zapowiadam: Bydgoszczanie, bądźcie w centrum miasta w piątek o 17:00, więcej info wkrótce – mówi Pawbeats.

 

Płytę promowały do tej pory single z Kękę, Tede, Quebonafide, Kasią Grzesiek, Zeusem, Marceliną , VNMem i Paluchem. Najpopularniejsze z nich: "Euforia" i "Widnokrąg", w szybkim czasie osiągnęły ponad milion odsłon w serwisie youtube. W tym czasie, Euforia zdążyła zagościć w notowaniu listy przebojów Hop Bęc na antenie RMF MAXXX.

 

Mimo chwilowego braku dostępności na nośnikach fizycznych, album jest dostępny w postaci cyfrowej na iTunes, Google Play, Muzodajni i PlayTheMusic. Do odsłuchu m.in. także na platformach Spotify i Deezer.

 

Tracklista "Utopii":

 

01. Dzień polarny feat. Jinx, Miuosh, Bonson, Onar, gramofony DJ Panda

 

02. Widnokrąg feat. Zeus

 

03. Martwy piksel feat. Haju, Mam Na Imię Aleksander

 

04. Bracia feat. Flojd, Rover

 

05. Euforia feat. Kasia Grzesiek, Quebonafide

 

06. Na miarę feat. Paluch

 

07. Nie szukaj mnie feat. Marcelina, VNM

 

08. Weź się nie obraź feat. Oxon

 

09. Pozory feat. Danny, Diset

 

10. Porozmawiaj z nią feat. Lilu, PeeRZet

 

11. Moment feat. KęKę, gramofony DJ Ike

 

12. To tylko muzyka feat. Tede

 

13. Maski feat. Vixen, Cira, Hukos

 

14. Schizofrenia feat. Rahim, Pih, Buka

 

15. Utopia

 

Tagi: 

pppp
wyprzedany? wieczorem jak kupowałem płytę Włodiego w empiku to stało całkiem sporo egzemplarzy tej płyty... więc "pierwszy nakład" raczej jest "rozesłany" niż rozprzedany ;)
Wierzbolot
Wczoraj brałem w promocji 3za 2 Kaczora Pawbeatsa i WŁodiego to utopia pietrzula sie na półce - EMpik Kabaty przy tesco. 5!
Gnur
Ściągajcie polskie rap płyty :D

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>