Cira "Smutna Królowa" - teledysk

video
dodano: 2014-05-15 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

"Smutna Królowa" to pierwszy singiel promujący solowy album Ciry "Niewidzialny Celebryta". Refren w utworze wykonała Justyna Kuśmierczyk, skrzypce: Marta Jackowska, muzyka: Fen. Zdjęcia do klipu zostały zrealizowane w październiku w Paryżu.

„Niewidzialny Celebryta" to kolejny cios Ciry po dobrze przyjętej, wspólnej płycie z Hukosem „Głodni Z Natury". Białostocki MC w konsekwentny sposób realizuje swoją wizję muzyki nie patrząc na innych ani trendy w branży. „Jeśli chodzi o stylistykę albumu, to jest inaczej niż zwykle. Są wycieczki w nowoczesność, w minimalizm a z drugiej strony w punk rocka. Znajdą się też cirsonowe szlagiery na klasycznych bitach. Jest różnorodnie, czyli tak jak chciałem. Będzie paru gości na majkach, z którymi wcześniej nie rapowałem, wokalistki z którymi już robiłem kawałki, ale je lubię, no i garść moich radosnych i gorzkich wynurzeń" - powiedział raper. Płyta została wydana w formie audiobooku. Zawiera teksty oraz autorskie rysunki rapera.

Cira - Smutna Królowa

Cira - Smutna Królowa

baciek
no tak, znow polnaga dupa w klipie.. #steprecords
to pokolenie ogłosiło emigrację
Cirson jak na niezmiennie wysokim poziomie, zawsze zachodzę w głowę jak taki typ może zostać niezauważony praktycznie na tzw. scenie, może to cyt. "bazarowa wytwórnia" właśnie nie promuje dostatecznie tego gracza, no nie wiem. Props za brak lizania dupska mejnstrimowcow żeby się wspiąć po ich plecach, props za niezależność i celne wersy, mam jednak nadzieję że kiedyś Cira zostanie doceniony bo kurczę po prostu na to zasługuje ;) wiem że dla niego pewnie 1000 ogarniętych słuchaczy > 10000 gimbusów ale szkoda mi trochę tego zawodnika. Preorder zamówiony ;)
Gracz
teledysk od pażdziernika zrobiony , to trzeba było go dać na koniec pażdziernika lub listopad !

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>