Video Dnia: Ten Typ Mes "Głupia Spięta Dresiara"

video dnia
dodano: 2014-04-10 18:02 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Ten Typ Mes - Głupia, spięta dresiara - Trzeba było zostać dresiarzem

Dlaczego: "Na płycie „Trzeba było zostać dresiarzem" Mes zachwyca się głównie przemilczanymi zaletami najliczniejszej subkultury lat '90. Jednak nowy singiel „Głupia spięta dresiara" puszcza zajączki drugą stroną medalu. Fenomen dziewczyny, która charyzmę miesza z agresją, a alkohol z intrygą -- któż się z tym nie zetknął? Ten Typ Mes przegryzł temat na bicie SoDrumatica, producenta, którego stylistyczna wszechstronność kasuje konkurencję. Teledysk ascetyczną scenografią nawiązuje do arcydzieł nurtu casting couch. Autorami klipu są Tomek Czernicki (zdjęcia, montaż) wraz z reżyserem Witkiem Michalakiem i producentem oraz pomysłodawcą całości Bartoszem Mindewiczem." - pisze nam Alkopoligamie. Sprawdźcie więc efekt.

tytan
W końcu jakiś słuchalny kawałek. Po dwóch ostatnich singlach straciłem nadzieję, ale może jednak nie wszystko stracone :) Czekam na album
Zzajawkowicz
Widzę, że dalej ludzie w branży "polski rap" nie mają pomysłu na dobry klip.
wroclawiak
koneserzy wiedza ze, konwencja klipu to uklon w strone znakomitej serii : backroom casting
asapsap
zajawkowiczowi jeszcze starzy nie usunęli blokady rodzicielskiej więc nie ma co się dziwić że nie wie o co chodzi
Prawdziwy
taki teledyski pare cipek spoko tam jest !
Fabuła głupiej spiętej dresiary
Dresiara gada bzdury i denerwuje wszystkich na imprezach ale nikt jej nie uderzy. Na domówce stoi poirytowana. Potrąca Mesa, ten oblewa się piwem i mówi „kurwa”. Dresiara myśląc, że to o niej zaczyna mu grozić. Refren o tym, że każdy miał styczność z jakąś dresiarą i prośba do dresiar, żeby trzymały się z dala. Nie dres czyni cie dresiarą, są też hipsterko-dresiary. Dresiary są zakompleksione i przez to często agresywne. Z dresiarą się ani nie prześpisz, ani nie dogadasz. Typowa dresiara ciumkając gumę do żucia knuje intrygi, rozsiewa plotki, prowokuje bójki. Są dresiary grube i chude, głośne i ciche. Mają trudne dzieciństwo, ale to nie znaczy że trzeba się z nimi zadawać. Niech się lepiej zmienią i zastanowią czy chciałyby żeby ich córki żyły tak samo jak one.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>