Joey Bada$$ o swoim debiucie: "Oczekujcie czystej wielkości"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-04-10 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Po głośnych i entuzjastycznie przyjmowanych mixtape'ach dla Joeya Bada$$a nadeszła najwyższa pora na oficjalny debiut. 19-letni Nowojorczyk zdradził trochę szczegółów dotyczących albumu w ostatnim wywiadzie, zapowiadając naprawdę mocny strzał.

"Znajdziecie tam parę niespodzianek. Ale możecie spodziewać się czystej wielkości, wkładam w ten album całego siebie." - mówi raper w wywiadzie z Topmanem o albumie "B4.Da.$$", zarazem dodając "Generalnie nie uważam, żebym otrzymywał respekt, na jaki zasługuję, ale nie mam zamiaru narzekać. Po prostu udowodnię tym albumem na co mnie stać."

Bada$$ wypowiedział się także o wolności tworzenia:

"Jestem typem artysty, który wymaga pełnej kontroli twórczej. Nikt nie może stać nade mną i dyktować, co powinienem zrobić. Mam też własne pomysły jeśli chodzi o strategie marketingowe i tym podobne, jestem więc w pełni niezależny. Otaczam się dobrymi ludźmi, niektórzy potrafili pogubić się przez hype, ale mi to nie grozi." - kończy Joey.

kurtis
Joey mocny kot, zawsze zaskakuje. Czekam z niecierpliwością
co za murzyn
"Generalnie nie uważam, żebym otrzymywał respekt, na jaki zasługuję" i to, jakiś 19-letni murzyn z afryki uważa się za pana świata bo nagrał kilka demówek... jeszcze niech powie o sobie "artysta"
Tecca
zjada i wysrywa tych twoich ulubionych łakuf murzynskim odbytem.
Bydlaczi
Sprawdziłem gościa i nie uważam, żebym miał na niego wydawać aż 100 zeta. To już Methodman z Redmanem grali w Bielsku za połowę tej ceny a oni tego Twojego kota rozszarpują tak, że nie ma co zbierać. Gość ciśnie spoko to fakt przypomina takich samych młodych gniewnych jak Ci z Legendarnej Stajni Duck Down. PEACE A'ight ;)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>