Mrozu feat. Tomson "Jak nie my to kto" - teledysk

video
kategorie: Funk, Pop, R&B, Soul, Teledyski, Video
dodano: 2014-03-07 14:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

"Jak to pop na Popkillerze, sprzedali się marnie - za 3,2,1... A tak naprawdę to Mrozu i chłopaki z Afromental jak nikt inny w Polsce spośród mainstreamowych artystów czują "czarne brzmienia", niejednokrotnie nieporównywalnie lepiej niż raperzy. R&b, soul czy funk potrafią naprawdę zgrabnie wplatać do swojej twórczości, zarazem nie tracąc chwytliwości - tak jak za Oceanem robi to Timberlake. Jeżeli to pop to tylko w sensie skali, a ogółem to po prostu polska muzyka, której nie wstyd pokazać szerzej w świecie i nie będąca kolejną bezjajeczną papką.

Świetnie pokazuje to nowy singiel promujący nadchodzący album Mroza, który ma się pojawić w marcu 2014. Prosty hit do radia? W żadnym wypadku - to bluesowo-swingowa bomba o sporej sile rażenia, wpadającym w ucho refrenie, wokalu świetnie bawiącym się akcentem w stylu retro oraz tekście nie pozbawionym hip-hopowych nawiązań. Jak nie oni to kto?" - tak pisaliśmy przy okazji premiery singla audio a teraz dostaliśmy pełnowymiarowy teledysk, podkręcający klimat numeru. Premiera "Rollercoastera" Mroza natomiast już 11 marca.

Mrozu feat. Tomson - Jak Nie My To Kto

Mrozu feat. Tomson - Jak Nie My To Kto

Tagi: 

Mateusz1985
rżnięcie ze stylówki Robina Thicke i do tego brzmienie znane z "Happy". Ale jak już rżnać to z najlepszych :")
raptru.pl
Myślę, że jeśli ktokolwiek wyda taką stylówkę to będzie można go porównać do kogokolwiek kto zrobił wcześniej coś podobnego. Równie dobrze można powiedzieć, że cały hip hop u nas jest zerżnięty lub, że Niemen też wiele zerżnął z za granicy. Według mnie tu chodzi bardziej o to w jakim stylu się gra i co reprezentuje. Mnie na przykład ten Mrozu nie przekonuje w ogóle, jednak ma to wszystko swój styl. Wolę takie hity w radiu i do czegoś takiego się bujać na weselu kuzyna aniżeli do Bałkanicy. Jak najbardziej na plus, jednak dupy mi nie urywa. Trochę jakby za szybko zrobiony i bez dodatkowej świeżości lub aktualności brzmienia. Jakby udało im się osiągnąć pewne brzmienie retro i już. Brakuje mi jakiejś koncepcji oryginalności.
Judym23
No dokładnie mam podobne spostrzeżenia. Wszystko ładnie, fajnie, i nawet od strony produkcji spory props. Ale też Mrozu jako wokalista mnie niestety nie przekonuje, nie że nie potrafi śpiewać. Poprostu mnie jego barwa głosu, styl spiewu nie porywa.
up
Racja

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>