Cira “Dziki masakrator (Łaki wy******lać)” – teledysk

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-02-04 15:00 przez: Step Records (komentarze: 5)

Cira - Dziki masakrator (Łaki Wypierdalać)

W sieci pojawił się najnowszy klip zapowiadający składankę Step Records pt. „Rap Najlepszej Marki”, która premierę będzie miała 28 marca. „Dziki masakra tor (Łaki wy******lać)”, w wykonaniu Ciry, to flagowy numer z kompilacji opolskiej wytwórni. Za bit odpowiadają The Returners. Album „Rap Najlepszej Marki” w przedsprzedaży nabyć można na www.preorder.pl. Więcej informacji w rozwinięciu.

- Nigdy nie miałem problemu z nagrywaniem braggadacio. Jeżeli jest to zrobione stylowo i z sensem to wszystko jest si. "Dziki Masakrator" to moja bragga-wizytówka. Dawno nie dawałem tego typu kawałków i stwierdziłem, że to najwyższy czas,  żeby pokazać trochę drapieżniejsze oblicze. Łaki niech lepiej odłączą majki i podrą swoje kartki z tekstami. Dziki masakrator przyszedł, żeby trochę pozamiatać – mówi Cira. 

 

Tagi: 

mmmmmm
Jakby patrzeć przez pryzmat tego tracku, to Cira nara! :)
aveone
Cira pokazał się z dobrej strony, nie najlepszej, bo stać go na więcej ale tutaj jest kilka walorów technicznych. Dykcja wręcz perfekcyjna jak na takie szybkie wypluwanie słów to nie ma problemu aby zrozumieć tekst... Cira jest jedyny w swoim rodzaju mało kto potrafi mu dorównać, człowiek, który potrafi napisać coś z sensem, zabawa słowem, zabawa flow...niczegu mu praktycznie nie brak...
Trochę widział
Czemu mam wrażenie, że ten track i klip (w szczególności soczewki) zalatuje mi Hopsinem? Może się mylę, ale mam takie nieodparte wrażenie.
sdikur
bo jest to żywcem zerznięte od Hopsina, jak sie nie umie nic wymyślić nic nowego to sciąga się od amerykańskich 'wzorców' :)))
jamanowski
Żeby nie soczewki, nikt nie skojarzyłby tego z Hopsinem.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>