Dwa Sławy "Bą Bą Bą" - nowy numer

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2013-12-13 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

DWA SŁAWY - Bą Bą Bą

Dwusławowa kopalnia linijek poprawiających humor znów atakuje. Astek i Radosny mają nie lada talent do robienia rapu humorystycznego, parodystycznego często, który wciąż jednak zachowuje atuty "poważnych" wydawnictw. Sprawdźcie ich w bardziej nowoczesnej, mainstreamowo brzmiącej odsłonie "Bą Bą Bą" zobrazowane zostało dodatkowo prostym video.

Tagi: 

eS
Jak dla mnie na NWNOS byli już daleko poza zasięgiem większości pl raperów, feat na Polskim Karate podniósł poprzeczkę na poziom "przewyższamy polską rap scenę" i w tym tracku również to słychać. Flow, modulacja głosu, humor, luz, tekst, błyskotliwe hashtagi. Czekam na płytę bardzo, mam nadzieję że kiedyś trafią do lepszej wytwórni i zgarną proporcjonalny do skillsów fejm #Zeus.
gostek
Rap na wysokim poziomie i z dużym dystansem.
DWASLAWY
Jak dla mnie na NWNOS byli już daleko poza zasięgiem większości pl raperów, feat na Polskim Karate podniósł poprzeczkę na poziom "przewyższamy polską rap scenę" i w tym tracku również to słychać. Flow, modulacja głosu, humor, luz, tekst, błyskotliwe hashtagi. Czekam na płytę bardzo, mam nadzieję że kiedyś trafią do lepszej wytwórni i zgarną proporcjonalny do skillsów fejm #Zeus. [2]

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>