PRO8L3M "Tori Black" - teledysk

video
dodano: 2013-12-04 16:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

"Polskie podziemie potrafi czasem udanie zaskoczyć i udowodnić, że rap nie musi być dwubiegunowy. Wyobraźcie sobie materiał, który zarazem nasycony jest esencjonalnym undergroundowym klimatem, jak brzmi świeżo i intrygująco. Który w jednym momencie brzmi jak wyjęty z końcówki lat 90-tych, płyt Volta czy "Nastukafszy", by za chwilę zaskoczyć wysmakowaną nowoczesną elektroniką. Który w jednej chwili niesie z letnim imprezowym luzem, a w innej oferuje ciężki, mocny klimat." - pisałem w recenzji debiutanckiej EP-ki projektu PRO8L3M.

Oskar i DJ Steez stworzyli jedną z lepszych rzeczy w podziemiu ad 2013 a teraz możemy obejrzeć drugi promujący "C30-C39" klip, nakręcony do świetnego numeru "Tori Black".

PRO8L3M - Tori Black (Official Video)

PRO8L3M - Tori Black (Official Video)

Tagi: 

Prawdziwy
tori black jest ok
ODB RIP
Szacunek dla chłopaków, teledysk zajebisty, z tego co sprawdziłem wynika ze Tori Black to aktorka porno :D Ogólnie dawno w podziemiu nie było czegoś tak dobrego.
aaaaaahhhh
masakra....
Hellrazor88
klasa.
Deeooh
Beat - bardzo dobry. Wersy - średnie. Flow - totalne zero, brzmi jak dukanie na pierwszych demówkach chłopaczków, którzy bardzo chcieli by zostać Asap Rocky'm.
tomitomson
e tam pierdolicie, kozacko nawija
rags
Dobry bit i teledysk. Wersy a tym bardziej flow to dno.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>