Video Dnia: Kajman, Młody M, Hukos, Cira, Zeus, Jopel, Sulin, Bezczel "Kupuję Polskie Rap Płyty”

Kajman, Młody M, Hukos, Cira, Zeus, Jopel, Sulin, Bezczel - Kupuję Polskie Rap Płyty

Dlaczego: W sieci pojawił się pierwszy klip zapowiadający nadchodzącą składankę Step Records - „Rap Najlepszej Marki”. W utworze „Kupuję Polskie Rap Płyty”, który jest hymnem ludzi wspierających kulturę hip-hop poprzez kupowanie oryginalnych nośników z muzyką ulubionych artystów, gościnnie udzielili się Kajman, Młody M, Hukos, Cira, Zeus, Jopel, Sulin, Bezczel. Więcej informacji w rozwinięciu.

Produkcja: DonDe. Skrecze: DJ Danek. Teledysk to dzieło ekipy Exformers. 

Akcji patronuje internetowy sklep Preorder.pl . 

Premiera składanki „Rap Najlepszej Marki” odbędzie się na wiosnę 2014 roku. Przedsprzedaż wystartuje prawdopodobnie do końca grudnia, wraz z ujawnieniem kolejnych numerów z płyty. 

 

YYZ
za mix powinna polecieć czyjaś głowa w studio, numer przeciętniak po maksie
pRAWDZIWY
Ale teledysk
Wilkołak
Wole zachodnie rap płyty. Macie klase czy tylko udajecie? Chcecie kasy?Proponuje wziąć sie do roboty i zadbać o rozwój zamiast żalić sie i wypłakiwać gimbo fanom.
ODB RIP
Popieram... a jeśli już mowa o słuchaczach to w tym momencie praktycznie nie ma poważnych słuchaczy, same gnoje słuchające rapu między techno a disco, a ci którzy mają trochę pojęcia o kulturze sami tworzą "muzykę" ... i właśnie tak zarabiają dziś u nas wielcy rapowcy, liczby na facebooku gówno znaczą w tym przypadku. Ogrom płyt z Europy i u nas żadnych informacji, np. Rohff wydał płytę w tym roku. Polecam zobaczyć jak się nawija.
fat_mike
Nie wiem, czy to wspierać, czy olać. Bo ok, fajnie że uświadamiają ludzi, itd., ale z drugiej strony kupowanie fizycznych nośników to dla wielu osób coś co już nie ma sensu z czysto praktycznego punktu widzenia...
smutny
;(
elo elo elo
bit za głośno w stosunku do wokali

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>