Pelson ft. Eldo "Kinematografia" - teledysk

dodano: 2013-09-11 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

pelson kinematografia 02092013

Niespełna rok temu, nakładem Step Records, ukazała się epka Pelsona pt. "3854 i 3 kroki". W sieci pojawił się właśnie kolejny teledysk promujący to wydawnictwo. Minialbum charakteryzuje się wybitnie jesiennym klimatem, stąd pomysł, by kontynuować promocję wraz z nastaniem tej pory roku. A działo się będzie jeszcze sporo. 

Już w przyszłą środę ukaże się pierwszy z trzech klipów, które wygrały konkurs Pelsona. Prezentowane będą one w tygodniowych odstępach czasowych. Ponadto, z dniem dzisiejszym na www.preorder.pl wystartowała przedsprzedaż krążka na winylu, zaś wersja na CD doczekała się promocji cenowej. Od dziś fizyka można nabyć za jedyne 14,90 zł.

W numerze "Kinematografia" gościnnie udzielił się Eldo. Bit wyprodukowali MAUi WOWiE. Teledysk to dzieło ekipy r5 Films. Obraz powstał dzięki wsparciu firm SSG, The One oraz Respekt.

 

Tagi: 

boguś
dobór kolorów, swiatła, oraz same ujęcia wybranych miejsc idealnie uzupełniają ciepły klimat utworu, przy czym w udany sposób kontrastując zawiłość filmowych tytułów i odniesień. super!
ZRiDG
Kawałek świetny, ale jednak Blockbuster ma większą moc.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>