Buczer "Na rewir wbijam" (prod. Świerzba) - teledysk

dodano: 2013-09-04 18:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 10)

Buczer - Na rewir wbijam

"Na Rewir Wbijam" to jeden z kluczowych singli promujących solowy album Buczera pt. "uTRAPiony". Krążek ukaże się na rynku 20 września nakładem opolskiej wytwórni Step Records. Za wyprodukowanie numeru  odpowiada młody producent Świerzba. Klip został zrealizowany przez ekipe Delaflow.com na terenie województwa opolskiego przy użyciu profesjonalnej kamery Sony FS700.

„uTRAPiony" to najnowszy, solowy album Buczera znanego z toruńskiej formacji PTP oraz z solowych projektów. Muzyk zainspirowany świeżymi brzmieniami zza oceanu stworzył nowoczesny, spójny krążek, który trafi w gusta wymagających słuchaczy. 

Gościnnie na płycie współzałożyciela popularnej grupy PTP pojawili się tacy goście jak Zeus, VNM, Bezczel, Kobra, Bonson, Kroolik Underwood oraz inni. Za mocno elektroniczne brzmienie płyty odpowiada m.in. Juicy, MeloBeats, Aglofellaz czy Świerzba.

Tagi: 

szaraeminencja
miało być, HOLD ME BACK a wyszło tak polsko, jak zwykle
twist
Nie wiem czemu, ale słyszę tu Upper Echelon Travisa :)
chuj ci w gardziel
biczi, polska jest gotowa, ale ty nie jesteś gotowy na takie bity i takie tempo. twoje przyspieszenia są takie słabe i na siłę, że aż to kaleczy ucho. spróbuj na innych bitach, może komuś to podejdzie, chociaż wątpię żeby ktoś jarał się tym jak się dowartościowujesz w tekstach, bo to świadczy o tym, że w rzeczywistości jesteś pizdą. pozdro
Adolf Hitler
Buczer? Do gazu!!!
Anonim
Buczer >>>> Bisz, OSTR, Mioush i inne pedalskie truskulowe gówno
Bootie
Dawno większej beki nie widziałem, nie ma to jak wczuta
Anonim
To Małolat miał go na myśli- porównując do Rick Rossa? Po za tym szczerze jakos mu nie wychodzi ten TRAP Gucci Mane go zjada
marekpolanka
XERO jeśli chodzi o video i sam kawałek: Rytmus A.K.A Best Rapper in Europe - BMF
v europe
to nawet nie ma podjazdu do Ritmo, Slowak by tego swiniaka ubil swoimi laczkami od gucciego.
ja
pierdole, pozyczycie tej kamery? tez rapuje crunki, mam dobre dupy i dobre fury ale takiej kamery nie mam, pozyczta albo cos razem moze nagramy na tej kamerze?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>