Gedz "Serce Bije W Rytm" - odsłuchaj za darmo

dodano: 2013-05-29 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Debiutancki materiał Gedza od kilku dni dostępny jest w sklepach a teraz "Serce Bije W Rytm", które recenzowaliśmy dla Was przedpremierowo można również odsłuchać w całości za darmo. Polecamy, bo to ewidentnie jedna z najmocniejszych tegorocznych produkcji - a moim zdaniem i najlepsze co na razie w tym roku wydała na świat polska scena.

Tracklista:

1. Nie mów mi, że jest za późno
2. Co słychać
3. Gdzie jest siano
4. Należę do tych (gość. Joda, Dj Gondek)
5. Lekki wieje wiatr (gość. RakRaczej, Ras, Dj Krug)
6. Brudna Północ (gość. Joda, 13 Crew)
7. O problemach z Melo (Skit)
8. Królowie Nocy (gość. Rdw, Borixon, Grizzlee)
9. Otis (Remix)
10. Hipnoterapia (gość. Kot Kuler, Mielzky, Dj Gondek)
11. Mówisz mi jak mam żyć
12. Punkt widzenia 2
13. Bezkonkurencyjny (gość. Grizzlee, Dj Ace)
14. Serce bije w rytm
15. Chodź ze mną (gość. Vixen)

RMKA
trochę beka, że co recenzja to kandydat na płytę roku, po fachowym portalu oczekuję więcej konstruktywnej krytyki, a nie lizania się po dupach z raperami. Gedz na propsie, wiadomo, ale choćby do Ellminati nie ma podjazdu.
Mateusz Natali

"co recenzja to kandydat na płytę roku" - recenzja to forma z gruntu subiektywna i zdanie jednej osoby, więc każdy recenzent może mieć inne, nieprawdaż? :) a nasze opinie w gronie redakcyjnym często różnią się dość wyraźnie.

kiutip
o nie, w zyciu bym nie powiedzial ze to plyta roku. Co najwyzej ciekawostka. Błaaaagam, przecież on musi jeszcze dużo popracować nad nawijką. 2 lata temu plyta roku byla chyba Mesa i jesli chcecie mi powiedzieć, że to ten sam poziom, to brak mi słów. Chyba że ktoś potrafi mnie przekonać i udowodnić że się mylę.
Mateusz Natali

Mesowi wystawiłem 5+, Gedzowi 5-, więc różnica jest widoczna. A o tym, co będzie płytą roku porozmawiamy w grudniu, na razie masa premier przed nami, sam czerwiec będzie potężny, ja mówię tylko o dotychczasowych pięciu miesiącach (i tu Gedz jest w moim prywatnym rankingu numerem 1) a nie przyznaje tytuły wybiegając wprzód :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>