Zjawin "Głosy W Mojej Głowie" ft. Żółf, VNM, Masło, Pjus, Stasiak, Proceente, Peja, DJ Panda

Ś.P. Zjawin miał wielu przyjaciół w rapowym biznesie. Po jego śmierci materiały jego autorstwa zebrano i opublikowano w formie albumu "Wszystko Jedno" składającego się z dwóch CD. Materiał otwierał track "Głosy W Mojej Głowie" - posse-cut łączący style tak różnych raperów jak Żółf z Fenomenu, VNM, Masło, Pjus i Stasiak z 2Cztery7 czy Rychu Peja. Kawałek doczekał się teledysku. Jest to trzeci klip promujący materiał. Możecie obejrzeć go w rozwinięciu.

 

gostek
Fajnie zmontowane. Chyba zwrotki Masła i Rycha najbardziej do mnie trafiają. Reszta również na poziomie.
jar
Zolf zaczal promowac swoje solo -singiel Powrot a tu cichosza nieewiadomo czemu a tu niedlugo solo Ekonoma
artysta_komentator
wielka szkoda że płyta nie została zamknięta przez Zjawina, co nie zmienia faktu że chyba jedna z najlepszych "producentek", bity są na światowym poziome.
pku
biciwo jest porzadnym rozpierdolem. pjus rozwalil
bragga
wszyscy rozjebali, klasa i szacun za ten hołd.
hajhat
Rychu klasa. RPS Ksiaze w takim stylu bylby mega rzecza.. Zolf rowniez mega dobrze. Niech on robi to solo w koncu moze?? Maslo tez bardzo spoko, czekam na solo nawet o ile w koncu wyda. Nie pasuje mi Stasiak i Proceente.. Pjus mega fajny pomysl na zwrotke. No i DJ PANDA klasa sama w sobie.. Wiecej takich skreczy.. Co do bitu to nawet nie brzmi jak stary dobry Zjawin, totalnie inna opcja...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>