Quebonafide "Avengers" ft. Eripe - teledysk

dodano: 2013-03-09 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 12)

Quebonafide znany z tworzonego z Fusem składu Yochimu a fanom freestyle'u z przeróżnych imprez organizowanych w całej Polsce, szykuje się do premiery nowego mixtape'u. Kawałkiem zapowiadającym tę pozycję jest osadzony na bicie Eljota numer "Avengers". Gościnnie w kawałku pojawia się Eripe. Jak nietrudno się domyślić numer inspirowany jest popularnym filmem, a teledysk zmontowano z filmowych ujęć. Teledysk możecie obejrzeć w rozwinięciu.

 

lol3k420
Quebo na propsie!
Mega
Queba jak najszybciej na wyżyny mainstream'u, mega flow, mega teksty ! Oby tak dalej :)
Spence
Imo komiksami Marvela, a nie filmem Avengers.
gostek
Chyba trudno nie spropsować - niektóre linijki na najwyższym poziomie. Szkoda, że między tymi perełkami znalazły się słabsze, zbyt uproszczone i słabo zarapowane. Piszę tak dlatego, że apetyt rośnie w miarę słuszania - a potencjał chłopaki mają bardzo duży. Ogólnie duże propsy!
gostek
*słuchania
gostek
A i jeszcze jedno 'ale' ; co to za maniera zatrzymywanie wokalu przed końcem i potem gonienie za bitem. To nie jest rytmiczne i jest często poza bitem - a to w końcu muzyka. Początek Quebo idalnie z flow a potem zaczął wydziwiać z tym zatrzymaniem - ja temu patentowi mówię stanowcze NIE.
ehe
@gostek tak zwany hashtag
-ME-
@gostek: to są hastagi. tak to właśnie ma wyglądać, a chłopaki wykorzystali ten rodzaj rapu bardzo dobrze! ja się podjarałem, ot co. wszystko zgrane idealnie,- kadry z filmów świetnie pocięte i sklejone. rap, najwyższy poziom. ps kim jest ten znikający rzeźnik z ostatnich scen?
lol3k420
@-ME Nightcrawler :)
gostek
Hashtagi nie mają nic wspólnego z omijaniem bitu. Ten zabieg jest teraz tak popularny, że łatwo znaleźć inne kawałki i porównać jak można zrobic to inaczej - lepiej?. W tej formie moim zdaniem nie są udane. Pewnie kwestia różnego pojmowania muzyki - nie ma co się nad tym więcej rozwodzić.
hejtersgonahejt
Kawalek spoko ale hashtagi niektore strasznie na sile, ja rozumiem, ze moda teraz jest taka ale bez przesady
Wu do E.
KROL PODZIEMIA

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>