Młody M / Radonis "Na uwięzi" - teledysk

video
dodano: 2013-03-07 19:00 przez: Step Records (komentarze: 2)

Młody M / Radonis - Na uwięzi

Drugi klip promujący nadchodzący album Młodego M i Radonisa pt. „Kronika III: Zaklęty krąg”. Za wykonanie klipu do numeru „Na uwięzi” odpowiada ekipa sensi&. Obraz powstał dzięki wsparciu firmy Diamante Wear. Najnowszą płytę Młodego M można już zamawiać w przedsprzedaży, w specjalnym pakiecie z projektem Blask Ulic na www.preorder.pl. 

Zaklęty krąg” to koncept album w pełnym tego słowa znaczeniu. Cykl ludzkiego życia zawarty został w postaci uroborosa – węża zjadającego swój ogon, a zarazem nieustannie odradzającego samego siebie. Płyta przepełniona jest motywami filozoficznymi, artysta prezentuje się na niej jako dojrzały mieszczanin, z w pełni ukształtowanym światopoglądem, który prezentuje w swoich tekstach. Nie ma tu jednak miejsca na pseudo mentorstwo, Młody M opowiada o własnych doświadczeniach i zmaganiach z codziennością, trudach artystycznego życia w dzisiejszych czasach oraz ciągłej walce z nieuchronnym przemijaniem. Co ciekawe, na płycie pojawia się sporo tematów damsko-męskich. Szczerość emanująca z każdego numeru to szczególny atut tej płyty, w czasach wszechobecnego zakłamania i sztucznego pompowania sukcesu.

Za warstwę muzyczną odpowiedzialny jest w pełni Radonis, znany ze współpracy m.in. z VNM-em, Onarem czy też Chadą.

Gościnne zwrotki dograli m.in. Pezet, Kajman, Paluch, Vixen, Jopel oraz Insert. Nie zabrakło także wokalistów w postaci Justyny Kuśmierczyk oraz  South Blunt System.

Tagi: 

gt
krecone w lublinie, perelka na stole, eeelo
git
Niezły bit, Radonis coraz lepszy

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>