Młody M "Kronika III: Zaklęty Krąg" - goście, start preorderu

Warszawski raper Młody M powraca po półtorarocznej przerwie, ze szczególnym krążkiem, będącym zwieńczeniem dotychczas powstałej trylogii o kryptonimie „Kronika”. Od dziś na www.preorder.pl wystartowała przedsprzedaż krążka, który ukaże się na rynku 29 marca. Tylko w przedsprzedaży album dostępny jest w pakiecie z zupełnie premierowym projektem – Blask Ulic (Młody M / Rudy MRW).  

„Zaklęty krąg” to koncept album w pełnym tego słowa znaczeniu. Cykl ludzkiego życia zawarty został w postaci uroborosa – węża zjadającego swój ogon, a zarazem nieustannie odradzającego samego siebie. Płyta przepełniona jest motywami filozoficznymi, artysta prezentuje się na niej jako dojrzały mieszczanin, z w pełni ukształtowanym światopoglądem, który prezentuje w swoich tekstach. Nie ma tu jednak miejsca na pseudo mentorstwo, Młody M opowiada o własnych doświadczeniach i zmaganiach z codziennością, trudach artystycznego życia w dzisiejszych czasach oraz ciągłej walce z nieuchronnym przemijaniem. Co ciekawe, na płycie pojawia się sporo tematów damsko-męskich. Szczerość emanująca z każdego numeru to szczególny atut tej płyty, w czasach wszechobecnego zakłamania i sztucznego pompowania sukcesu.

Gościnne zwrotki na Kronikę III dograli m.in. Pezet, Kajman, Paluch, Vixen, Jopel oraz Insert. Nie zabrakło także wokalistów w postaci Justyny Kuśmierczyk oraz South Blunt System.

Za warstwę muzyczną odpowiedzialny jest w pełni Radonis, znany ze współpracy m.in. z VNM-em, Onarem czy też Chadą.

Tracklista:
1. Bez lęku feat. South Blunt System
2. Dobre Życie feat. Justyna Kuśmierczyk, Insert
3. Na Szczyt feat. Yoanna
4. Wolni feat. Vixen, Jopel
5. Nie Patrzę Na Innych feat. Kajman, Pezet
6. Siła Charakteru feat. Insert
8. Anioł feat. Justyna Kuśmierczyk
8. Na Uwięzi
9. Kiedy Zapada Zmrok
10. Zaklęty Krąg
11. Kronikarze feat. Insert
12. Uliczny Grajek feat. Radonis, Temek
13. RAP feat. Paluch
14. Światła
Bonus:
15. Justyna Kuśmierczyk – Remember
16. Projekt Z.E.N (Mino) - My To Te Bloki
17. Radonis - Idę

eS
Młody M i filozofia? Jakoś tego nie czuje. W kawałku "RAP" z Paluchem na pewno będzie bardzo głęboko. Nie cisne typa, dla mnie po prostu jest słaby, nie chodzi o to że nie trafia w mój gust, wack jakich wielu, ale niestety pewien hype ma.
Spoglądasz na tracklistę...
...i już na pierwszym tracku widzisz niepełnosprawnego rapowo MC na ficie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>