WTM & CBR "Zgodnie Z Planem" - info, tracklista, singiel

video
dodano: 2012-10-10 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Już 20 października 2012 w sklepach na terenie całego kraju ukaże się debiutancki album WTM & CBR zatytułowany "Zgodnie z planem". Wydawcą płyty jest Fonografika.

WTM & CBR to projekt, który powstał z inicjatywy wyszkowskiej grupy WTM (Fabster, Mączak, Sqrzak, TZI, DJ MKS) oraz warszawskiego rapera CBR-a. Wiele wspólnych koncertów i nagrań zaowocowało tym, że obie strony postanowiły stworzyć coś wspólnego. "Zgodnie z planem" to płyta, która jest ukłonem w stronę klasyki i starej szkoły rapu. W odróżnieniu od ich poprzednich nagrań  to powrót do korzeni i brudnych sampli. Autorzy płyty poprzez formę przekazu, osobiste teksty oraz klasyczne brzmienie pragną nawiązać do złotej ery polskiego rapu.

Nawiązując do powyższej koncepcji - goście na płycie nie są również przypadkowi. Na "Zgodnie z planem" znaleźli się, m.in.: Pih, Żółf (Fenomen), Numer Raz (Warszafski Deszcz), Pęku (VETO), Franek (Stereofonia), GRZ (Peel Motyff). Nie zabraknie również i młodej krwi jak np.: Tomiko czy Zaginiony (Streetworkerz). Ponadto kilka utworów z płyty dopełnia kobiecy wokal, za który w całości odpowiada Sylwia Dynek z zespołu Sound'n'Grace (m.in. finalista Mam Talent). Warstwą muzyczną natomiast zajęli się: Fabster, DJ 600V, Młody GRO, Zbylu, Pirad oraz Święty, natomiast skrecze to dzieło tak DJ'ów jak: DJ MKS, DJ Grubaz oraz DJ Bili.
 
Tracklista:
 
1.   WITAMY (INTRO)
2.   TYLKO TEN RAP   (feat. Sylwia Dynek)
3.   COŚ KOSZTEM CZEGOŚ   (feat. Numer Raz / Warszafski Deszcz)
4.   TO JEST WŁAŚNIE TO MIASTO
5.   POZMIENIAŁO SIĘ   (feat. Zaginiony, Sylwia Dynek)
6.   JESTEM WINNY   (feat. Pih)
7.   NIE WIERZĘ WŁASNYM OCZOM 
8.   ZGODNIE Z PLANEM 
9.   UKRYTA PRAWDA   (feat. Pęku / VETO)
10.  ULICAMI ŻYCIA 
11.  ZACZNIEMY OD NOWA   (feat. Sylwia Dynek)
12.  Z CZASEM 
13.  BRZYTWA   (feat. Żółf / Fenomen)
14.  A CO GDYBY  
15.  NA PRZEŁOMIE WIEKÓW   (feat. GRZ / Peel Motyff)
16.  BĘDĄ Z NAS LUDZIE 
17.  KRÓLU ŻYCIA   (feat. Tomiko)
18.  JEDEN SZCZEGÓŁ   (feat. Franek / Stereofonia, Sylwia Dynek)
19.  NIERAZ BOJĘ SIĘ ZASNĄĆ 
20.  WSZYSTKO JEST PRZEMYŚLANE (OUTRO)

Niedługo pojawi się pierwszy klip do numeru "Jestem Winny" z udziałem Piha a póki co obejrzeć można Rap One Shot do otwierającego album "Witamy".

QWERT731
@Mateusz Natali kolejny raz beka z popkillera za promowanie wacków i nołnejmów. No chyba, że ekipy wtm, cbr czy raper bcz to są kurwa jakieś fejmy i zna ich ktoś oprócz kolegów z osiedla. Gdzie ta "popularność i poziom" to są te tabuny "ciekawych osób na ulicznej scenie i to osób, które nie boją się łamać obowiązujących na niej schematów jeśli chodzi o brzmienie, zarazem nie robiąc z treści papki i kiczu"* Czekam na odpowiedz bo ostatnio nie potrafiłeś się w jakikolwiek sposób odnieść do moich opinii, trochę czasu minęło i może wymyśliłeś jakieś argumenty. *Cytaty pochodzą z twoich wypowiedzi pod artykułem o kalim i jego złotej płycie
//////
;;;

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>