Video Dnia: Bez Cenzury, Miki, JWP "Zanim Zaczniesz"

video
dodano: 2012-09-23 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 6)Dlaczego: Jeden z najlepszych kawałków z "Prosto Mixtape DJ Kebs" doczekał się klipu ukazującego rapowo-zajawkową stronę Warszawy w taki sposób, że chce się to oglądać kilka razy z rzędu. O tym, że ze słuchaniem jest podobnie wie zapewne każdy, kto sprawdził przygotowany przez Kebsa mixtape. Bit Siwersa niszczy oldschoolowym vibem, a raperzy potwierdzają ciągły progres i sprawiają, że album BC i JWP staje się marzeniem coraz większej liczby fanów polskiego rapu. A może już każdego z nich? Brawo.

 

Szymon22222200
JWP BC ZAWSZE NA PROPSIE !!!
zekij
jak to jest jeden z najlepszych kawalkow to ten mixtape musi byc slaby strasznie
Easy
Polski mxtape roku i jak dla mnie Top 5 płyt tego roku. A co do tego kawałka to sam nie wiem czy zostalem rozpierd**ony bitem czy sama nawijką, a video tez calkiem klimatyczne.
Anonim
Ej ciężko, żeby nie był polskim mixtapem roku, skoro był jedynym który wyszedł w 2012 (nie licząc swag jak skurwysyn, bo to bardziej beka-rap i niewidzialnej nerki, bo to same bity), no nie?
hasylahasylahasyla
był jeszcze dj prox na bitach premiera :D A co do kawałka to jest o wiele więcej lepszych od tego na kebs mixtape np. murek , jak skończymy, nie ukrywam, t.k.o. ALE JOT WU PE ZAWSZE NA PROPSIE ! JWP WTK ELO DLA WANDALI :)
Johnny222
CZEKAMY CZEKAMY NA ALBUM JWP&BC!!!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>