Borixon feat. Paluch "Tworzymy Historię" - teledysk

dodano: 2012-05-28 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)


"Po wielu perturbacjach życiowych Borixon wraca z nową energią. Znaczna część brzmień na płycie "Rap Not Dead" jest zainspirowana jego pobytem na emigracji. Mocny, hardcorowy projekt, z dubstepowymi wpływami. Odbiorcy mogą posłuchać szczerych, prawdziwych refleksji na temat dotychczasowego życia BRX." - pisze nam wydawca, StoproRap. Płyta pojawi się już 2 czerwca a gościnnie usłyszymy tam takie postaci jak Popek, Bosski Roman (Firma), Wini, Paluch, Sobota, Gedz, Ten Typ Mes czy Kajman. Powyżej najnowszy singiel.


Anonim
Kawałek całkiem dobry, BRX w takich klimatach bardzo mi pasuje, w zasadzie wszystkie single z płyty mi się podobały, więc czekam niecierpliwie na premierę. Szkoda, że lista gości budzi mieszane ucucia, bo o ile Mes zajebiście wypadł to jednak Paluch trochę biednie, a Wini, Popek, czy Bosski pewnie też nie zachwycą. Ale wystarczy, że płyta będzie trzymała poziom singli i mamy zajbisty powrót Rekina.
Anonim
Siada mi to. Zgadzam się ze Schwarzem (tyle że jak dla mnie Paluch całkiem spoko płynie tutaj), płyta będzie niezła na bank.
Rafi
No rzeczywiście tworzą historię, słabego rapu w Polsce...
iLL's
UP^ +10
Ehh...
Już nie bądźcie tacy sceptyczni, wyważeni i rzeczowi w swoich ocenach, przyznajcie że ten numer rozpierdala i tyle.
faadf
czekam niecierpliwie na ta płytę. Jak dla mnie ten numer jak i poprzednie produkcje to grube sztosy. Jedyne co wzbudza moja watpliwosc to poziom goscinnych zwrotek takich raperow jak popek boski gedz czy wini.
Kaczor
Dobry numer a Paluch idealnie pocisnął ósemeczkę na ficie - dobitnie szczerze i z dobrym flow czekam na BRX I na Palucha nowy album który na bank rozkurwi system
asdf
allegro.pl/pentagram-eon-cineo-gold-8gb-i2381739495.html
Anonim
zajeeeeeebiste
Anonim
spodziewałem się gówna, ale Borygo całkiem pasuje na takim bicie, Paluch mniej. Nie czekam ale bez hejtów.
playoffs
A ja lubie Palucha.Koles ma charyzme i jak cisnie,to czy to lubisz czy nie,to wysluchasz.A to jest wazniejsze niz podziesiatne rymy i mega ekstrawaganckie flow,ktore wypiskuje gosciu w rożowych kalesonach z za dużą new era.
Ehhh...
vide Sitek, któremu raz wyjdzie raz nie
Anonim
@playoffs troche sie nie zgadzam ja nie wysłucham, jakos nie dam rady

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>